Kiełkująca promocja: Im dłuższy okres Dostępu Premium, tym większa zniżka!

Słuchaj wszystkich znanych z anteny Radia TOK FM audycji i programów nagrywanych wyłącznie do internetu. Teraz Dostęp Premium można wykupić w niższej cenie - w zależności, jaki okres trwania wybierzemy.

Im dłuższy okres wykupionego abonamentu, tym większa promocja! Przy abonamencie na jeden miesiąc cena jest niższa o 20%, w przypadku trzymiesięcznego abonamentu o 30% procent, a roczny abonament jest tańszy aż o 40 %.

Kliknij i wykup Dostęp Premium w promocyjnej cenie!

Słuchaj podcastów Radia TOK FM - kiedy chcesz i jak chcesz! Korzystaj na stronie i w aplikacji mobilnej. Bez ograniczeń i bez reklam audio.

Po co mi Dostęp Premium TOK FM? Przecież radio mam w radiu!

Dostęp Premium TOK FM daje możliwość słuchania wszystkich audycji znanych z anteny - również tych archiwalnych, a także podcastów tworzonych tylko do Internetu. I co więcej - pozwala słuchać ich w dowolnym momencie i kolejności. Można więc wybrać tylko te audycje i podcasty, które są dla nas interesujące lub też zapisać je na playliście "na później".

Ale nie tylko - Dostęp Premium pozwala też skorzystać z wszystkich możliwości naszej platformy podcastowej: obserwowania ulubionych audycji, ściągania podcastów, by móc ich słuchać w trybie offline, a także tworzenia własnej playlisty. 

Promocja oferuje zniżki na wszystkie rodzaje i okresy Dostępów Premium dostępne na stronie audycje.tokfm.pl/premium.

Promocja dotyczy zarówno przedłużeń aktualnie aktywnych Dostępów Premium jak i nowych i trwa od 5-03-2020r. do 25-03-2020r.

DOSTĘP PREMIUM