#ZOSTANWDOMU i słuchaj podcastów i audycji TOK FM

tokfm.pl

TOK FM wspiera ogólnopolską akcję #zostanwdomu. Każdy kto wpisze kod akcji otrzyma bezpłatny dostęp do bazy 80 tysięcy podkastów.

Każdy z nas powinien pamiętać, że zostając w domu, chroni nie tylko siebie, ale i innych przed  #koronawirus . Przed nami być może nawet kilka tygodni, które spędzimy w domu, a nie na podróżach do pracy, spotkaniach ze znajomymi, zakupach w centrach handlowych, ćwiczeniach na siłowni czy innych zajęciach dodatkowych. Wychodzimy na przeciw osobom, które zechcą poświęcić go nam.

Przed nami być może nawet kilka tygodni, które spędzimy w domu. Warto spędzić je na poszerzeniu horyzontów, pogłębienie wiedzy na pasjonujące nas tematy oraz na uzyskanie wiarygodnych informacje o epidemii, jej skutkach i konsekwencjach.

Przypominamy, że baza audio TOK FM daje ogromną ekspercką wiedzę w wielu dziedzinach od zdrowia, kultury, filozofii i psychologii przez motoryzację, gospodarkę, ekonomię.

Dla osób, które włączyły albo włączą się w akcje #zostanwdomu przygotowaliśmy kod na darmowy Dostęp do TOK FM Premium, który umożliwia odsłuchanie wszystkich naszych podcastów internetowych, oraz wszystkich podcastów z audycji, także archiwalnych bez reklam.

Jak aktywować kod na darmowy Dostęp Premium?

Aby korzystać z Dostępu Premium TOK FM w aplikacji:

Jeszcze kilka ważnych informacji:

Na wszelkie Wasze pytania, sugestie i opinie czekamy pod adresem pomoc@tok.fm

Na koniec informujemy również, że osoby zainteresowane wykupieniem lub przedłużeniem Dostępu Premium TOK FM, mogą teraz dokonać zakupu z 40% zniżką na każdy z wybranych pakietów. Sprawdź naszą ofertę promocyjną,  przechodząc tutaj .

WIĘCEJ O:

epidemia koronawirusa koronawirus tokfm
Weź udział w dyskusji (4)
POLECAMY
"Jest następca Borysa Budki. Cezary Tomczyk nowym szefem klubu KO"
"Ukraina. Katastrofa wojskowego samolotu. Nie żyją 22 osoby"
"Wyborcza: Gdańszczanka chciała zamazać homofobiczne hasła na furgonetce. Pryśnięto jej gazem w twarz"
"O tatarze, kumysie, araku - ale przede wszystkim jednak o Tatarach. W historii Krakowa"
"Historyczny dzień dla górnictwa. Porozumienie w sprawie likwidacji kopalń. Co zakłada?"
"Rekordowa liczba zakażeń. "Jeśli nic z tym nie zrobimy, za dwa tyg. będziemy mieć 5 tys. przypadków dziennie""