#ZOSTANWDOMU i słuchaj podcastów i audycji TOK FM

TOK FM wspiera ogólnopolską akcję #zostanwdomu. Każdy kto wpisze kod akcji otrzyma bezpłatny dostęp do bazy 80 tysięcy podkastów.

Każdy z nas powinien pamiętać, że zostając w domu, chroni nie tylko siebie, ale i innych przed #koronawirus. Przed nami być może nawet kilka tygodni, które spędzimy w domu, a nie na podróżach do pracy, spotkaniach ze znajomymi, zakupach w centrach handlowych, ćwiczeniach na siłowni czy innych zajęciach dodatkowych. Wychodzimy na przeciw osobom, które zechcą poświęcić go nam.

Przed nami być może nawet kilka tygodni, które spędzimy w domu. Warto spędzić je na poszerzeniu horyzontów, pogłębienie wiedzy na pasjonujące nas tematy oraz na uzyskanie wiarygodnych informacje o epidemii, jej skutkach i konsekwencjach.

Przypominamy, że baza audio TOK FM daje ogromną ekspercką wiedzę w wielu dziedzinach od zdrowia, kultury, filozofii i psychologii przez motoryzację, gospodarkę, ekonomię.

Dla osób, które włączyły albo włączą się w akcje #zostanwdomu przygotowaliśmy kod na darmowy Dostęp do TOK FM Premium, który umożliwia odsłuchanie wszystkich naszych podcastów internetowych, oraz wszystkich podcastów z audycji, także archiwalnych bez reklam.

Jak aktywować kod na darmowy Dostęp Premium?

  • Zaloguj się do swojego konta na tokfm.pl, jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je, przechodząc tutaj
  • Po zalogowaniu przejdź na stronę aktywacji kodu: tokfm.pl/zostanwdomu
  • W okienku wpisz kod: #zostanwdomu i potwierdź, klikając na zielony przycisk Aktywuj. Gotowe. Po kliknięciu przycisku zobaczysz stronę z potwierdzeniem aktywacji pakietu Premium TOK FM na 30 dni - Aplikacja i WWW.

Aby korzystać z Dostępu Premium TOK FM w aplikacji:

  • Zaloguj się do swojego konta w telefonie, przechodząc w aplikacji kolejno: Mój TOK, Ustawienia (trybik na górze ekranu), Moje konto, Zaloguj.
  • Wpisz dane logowania do konta w serwisie i gotowe.
  • Możesz już słuchać podcastów na naszej stronie i w aplikacji pojedynczo lub tworząc wygodne playlisty. W aplikacji możesz również pobierać podcasty na telefon, aby odsłuchać je później.

Jeszcze kilka ważnych informacji:

  • Kod można aktywować wyłącznie na koncie użytkownika, który nie posiada w danej chwili żadnych aktywnych pakietów Dostępu Premium.
  • Całą instrukcję aktywacji kodu można znaleźć TUTAJ
  • Szczegółowa instrukcja przypisania urządzenia mobilnego do konta znajduje się tutaj 

Na wszelkie Wasze pytania, sugestie i opinie czekamy pod adresem pomoc@tok.fm

Na koniec informujemy również, że osoby zainteresowane wykupieniem lub przedłużeniem Dostępu Premium TOK FM, mogą teraz dokonać zakupu z 40% zniżką na każdy z wybranych pakietów. Sprawdź naszą ofertę promocyjną, przechodząc tutaj.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM