#ZOSTANWDOMU i słuchaj podcastów i audycji TOK FM

Liczba przypadków koronawirusa rośnie, wprowadzane są kolejne obostrzenia. To moment, w którym lepiej ograniczyć wychodzenie z domu, by nie narażać siebie i bliskich na zarażenie. Dlatego wracamy z akcją #ZOSTANWDOMU. Każdy, kto wpisze kod akcji, otrzyma bezpłatny dostęp do bazy 80 tysięcy podkastów. Zatem #ZOSTANWDOMU i słuchaj podcastów.

Każdy z nas powinien pamiętać, że zostając w domu, chroni przed kontaktem z koronawirusem nie tylko siebie, ale i innych przed. Po wiosennym lockdownie przed nami znów bardzo trudny czas i kolejne obostrzenia. Dlatego wychodzimy na przeciw osobom, które zechcą poświęcić go nam. Baza audio TOK FM daje ogromną ekspercką wiedzę w wielu dziedzinach od zdrowia, kultury, filozofii i psychologii przez motoryzację, gospodarkę, ekonomię.

Dla osób, które postanowią zostać w domu, przygotowaliśmy kod na darmowy Dostęp do TOK FM Premium, który umożliwia odsłuchanie wszystkich naszych podcastów internetowych, oraz wszystkich podcastów z audycji, także archiwalnych, bez reklam.

Jak aktywować kod na darmowy Dostęp Premium?

  • Zaloguj się do swojego konta na tokfm.pl, jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je, przechodząc tutaj
  • Po zalogowaniu przejdź na stronę aktywacji kodu: tokfm.pl/zostanwdomu
  • W okienku wpisz kod: #zostanwdomu i potwierdź, klikając na zielony przycisk Aktywuj. Gotowe. Po kliknięciu przycisku zobaczysz stronę z potwierdzeniem aktywacji pakietu Premium TOK FM na 30 dni - Aplikacja i WWW.

Aby korzystać z Dostępu Premium TOK FM w aplikacji:

  • Zaloguj się do swojego konta w telefonie, przechodząc w aplikacji kolejno: Mój TOK, Ustawienia (trybik na górze ekranu), Moje konto, Zaloguj.
  • Wpisz dane logowania do konta w serwisie i gotowe.
  • Możesz już słuchać podcastów na naszej stronie i w aplikacji pojedynczo lub tworząc wygodne playlisty. W aplikacji możesz również pobierać podcasty na telefon, aby odsłuchać je później.

Jeszcze kilka ważnych informacji:

  • Kod można aktywować wyłącznie na koncie użytkownika, który nie posiada w danej chwili żadnych aktywnych pakietów Dostępu Premium.
  • Całą instrukcję aktywacji kodu można znaleźć TUTAJ
  • Szczegółowa instrukcja przypisania urządzenia mobilnego do konta znajduje się tutaj 

Na wszelkie Wasze pytania, sugestie i opinie czekamy pod adresem pomoc@tok.fm

Na koniec informujemy również, że osoby zainteresowane wykupieniem lub przedłużeniem Dostępu Premium TOK FM, mogą teraz dokonać zakupu z 40% zniżką na każdy z wybranych pakietów. Sprawdź naszą ofertę promocyjną, przechodząc tutaj.

TOK FM PREMIUM