Trzymajmy się razem! Podcasty TOK FM nawet o 50% taniej

Słuchaj wszystkich znanych z anteny Radia TOK FM audycji i programów nagrywanych wyłącznie do internetu. Teraz Dostęp Premium można wykupić w cenie niższej nawet 50%.

Kliknij i wykup Dostęp Premium w promocyjnej cenie!

Chociaż czas spędzamy odizolowani w domach, to nadal możemy - na odległość - trzymać się razem. Zachęcamy do słuchania naszych audycji, ale też komentowania ich i zabierania głosu w dyskusji.

Ze Słuchaczami Radia TOK FM możesz porozmawiać na naszej grupie dyskusyjnej - znajdziesz ją tutaj. Zapraszamy też do dyskusji na naszym facebookowym profilu - pod tym linkiem. Zabranie głosu na antenie umożliwia program Mikrofon TOK FM - opis znajdziecie tutaj.

Słuchaj podcastów Radia TOK FM - kiedy chcesz i jak chcesz! Korzystaj na stronie i w aplikacji mobilnej. Bez ograniczeń i bez reklam audio i teraz w cenie niższej nawet o 50%.

Promocja oferuje:

  • 30% zniżki na wszystkie pakiety na 1 miesiąc
  • 40% zniżki na wszystkie pakiety na 3 miesiące
  • 50% zniżki na wszystkie roczne pakiety Premium

Po co mi Dostęp Premium TOK FM? Przecież radio mam w radiu!

Dostęp Premium TOK FM daje możliwość słuchania wszystkich audycji znanych z anteny - również tych archiwalnych, a także podcastów tworzonych tylko do Internetu. I co więcej - pozwala słuchać ich w dowolnym momencie i kolejności. Można więc wybrać tylko te audycje i podcasty, które są dla nas interesujące lub też zapisać je na playliście "na później".

Ale nie tylko - Dostęp Premium pozwala też skorzystać z wszystkich możliwości naszej platformy podcastowej: obserwowania ulubionych audycji, ściągania podcastów, by móc ich słuchać w trybie offline, a także tworzenia własnej playlisty. 

Promocja oferuje zniżki na wszystkie rodzaje i okresy Dostępów Premium dostępne na stronie audycje.tokfm.pl/premium.

Promocja dotyczy zarówno przedłużeń aktualnie aktywnych Dostępów Premium jak i nowych i trwa od 15-04-2020r. do 4-05-2020r. 

TOK FM PREMIUM