Wybierz 51% zniżki na Dostęp Premium TOK FM

Słuchaj wszystkich znanych z anteny Radia TOK FM audycji i programów nagrywanych wyłącznie do internetu. Teraz Dostęp Premium można wykupić w cenie niższej o 51%.

Kliknij i wykup Dostęp Premium w promocyjnej cenie!

Słuchaj podcastów Radia TOK FM - kiedy chcesz i jak chcesz! Korzystaj na stronie i w aplikacji mobilnej. Bez ograniczeń i bez reklam audio i teraz w cenie niższej aż o 51%.

Po co mi Dostęp Premium TOK FM? Przecież radio mam w radiu!

Dostęp Premium TOK FM daje możliwość słuchania wszystkich audycji znanych z anteny - również tych archiwalnych, a także podcastów tworzonych tylko do Internetu. I co więcej - pozwala słuchać ich w dowolnym momencie i kolejności. Można więc wybrać tylko te audycje i podcasty, które są dla nas interesujące lub też zapisać je na playliście "na później".

Ale nie tylko - Dostęp Premium pozwala też skorzystać z wszystkich możliwości naszej platformy podcastowej: obserwowania ulubionych audycji, ściągania podcastów, by móc ich słuchać w trybie offline, a także tworzenia własnej playlisty. 

Promocja oferuje zniżki na wszystkie rodzaje i okresy Dostępów Premium dostępne na stronie audycje.tokfm.pl/premium i trwa do 13-07-2020r. 

TOK FM PREMIUM