TOK FM Premium za 1 zł. Specjalna oferta dla nowych użytkowników

Takiej okazji jeszcze nie było! Teraz dostęp na jeden miesiąc do wszystkich audycji, podcastów oryginalnych TOK FM oraz radia bez reklam TOK+Muzyka w internecie możesz mieć za 1 zł.

TOK FM Premium za złotówkę.. Kliknij i poznaj szczegóły!

Specjalnie dla nowych użytkowników przygotowaliśmy specjalną ofertę – Dostęp Premium na miesiąc w cenie 1 zł. Dowiedz się więcej o promocji.

W naszej największej radiowej bibliotece podcastów w internecie zachowane są wszystkie audycje znane z anteny TOK FM, a także programy, które przygotowujemy i publikujemy wyłącznie w sieci.

Ponad to oferujemy jedyne na rynku informacyjne radio bez reklam TOK+Muzyka. Nadawane są w nim te same audycje i wiadomości, co na antenie FM, zaś treści komercyjne zastępują specjalnie dobrana muzyka oraz dodatkowe moduły informacyjne.  

TOK FM Premium to ogromny zasób wartościowych, ponadczasowych treści przygotowanych przez najlepszych dziennikarzy i z udziałem znakomitych gości.  

Każdy znajdzie coś dla siebie, bo zakres tematyczny jest bardzo duży: polityka, filozofia, psychologia, zwierzęta, motoryzacja, zdrowie, technologia, ekonomia, kulinaria, historia. 

Dlaczego warto wykupić Dostęp Premium? 

Dostęp Premium TOK pozwala słuchać audycji i podcastów w dowolnym momencie i kolejności. Można więc wybrać tylko te, które są dla nas interesujące lub też zapisać je na playliście "na później". 

Ale nie tylko - Dostęp Premium pozwala też skorzystać z wszystkich możliwości naszej platformy podcastowej: obserwowania ulubionych audycji oraz tworzenia własnej playlisty. 

Podcastów można też słuchać w naszej aplikacji mobilnej, która pozwala również na ściąganie podcastów i słuchanie ich w trybie offline. 

Zarówno na stronie tokfm.pl i w aplikacji mobilnej TOK FM można korzystać z radia TOK+Muzyka, w którym nie są emitowane reklamy.  

TOK FM PREMIUM