Podcasty TOK FM za 1 zł. Specjalna oferta dla nowych użytkowników

Takiej okazji jeszcze nie było! Teraz dostęp na jeden miesiąc do wszystkich audycji TOK FM w internecie możesz mieć za 1 zł.

Podcasty TOK FM za złotówkę. Kliknij i poznaj szczegóły!

Specjalnie dla nowych użytkowników przygotowaliśmy specjalną ofertę – Dostęp Premium na miesiąc w cenie 1 zł. Dowiedz się więcej o promocji.

W naszej największej radiowej bibliotece podcastów w internecie zachowane są wszystkie audycje znane z anteny TOK FM, a także programy, które publikujemy wyłącznie w sieci.

To ogromny zasób wartościowych, ponadczasowych treści przygotowanych przez najlepszych dziennikarzy i z udziałem znakomitych gości.

Każdy znajdzie coś dla siebie, bo zakres tematyczny jest bardzo duży: polityka, filozofia, psychologia, zwierzęta, motoryzacja, zdrowie, technologia, ekonomia, kulinaria, historia.

Dlaczego warto wykupić Dostęp Premium?

Dostęp Premium TOK pozwala słuchać audycji i podcastów w dowolnym momencie i kolejności. Można więc wybrać tylko te, które są dla nas interesujące lub też zapisać je na playliście "na później".

Ale nie tylko - Dostęp Premium pozwala też skorzystać z wszystkich możliwości naszej platformy podcastowej: obserwowania ulubionych audycji, ściągania podcastów, by móc ich słuchać w trybie offline, a także tworzenia własnej playlisty. 

Podcastów można też słuchać też w naszej aplikacji.

DOSTĘP PREMIUM