Kup Dostęp Premium TOK FM i wesprzyj #prawakobiet

Kup dziś TOK FM Premium, pieniądze trafią do Centrum Praw Kobiet

Radio TOK FM zawsze staje po stronie pokrzywdzonych i wykluczonych. Dziś, gdy na ulicach polskich miast i miasteczek Polki i Polacy walczą o prawa dla kobiet, nie tylko o tym informujemy. Idziemy krok dalej.

Radio TOK FM zdecydowało się przekazać wszystkie pieniądze ze sprzedaży prenumeraty TOK FM Premium w dniach 30.10-1.11 na wsparcie Fundacji Centrum Praw Kobiet. Kupując w piątek, sobotę i niedzielę nawet najtańszy dostęp do TOK FM - kupujesz cegiełkę dla CPK.

To łatwe, sprawdź TUTAJ >>

Prawa kobiet są niezbywalną, integralną i niepodzielną częścią praw człowieka. Centrum Praw Kobiet od ponad ćwierć wieku przeciwdziała wszelkim formom przemocy i dyskryminacji w życiu prywatnym, publicznym i zawodowym. Konsultacje prawne, psychologiczne, zawodowe, asysta w sądach, bezpieczne schronienie a także szkolenia i warsztaty dla kobiet będą w Polsce niezbędne niezależnie od tego, ile potrwa walka ze złym rządem, jaki dzisiaj mamy. Szczegóły działalności Centrum znajdziesz tutaj.

Kupując prenumeratę TOK FM, otrzymujesz dostęp do wszystkich audycji na życzenie, dodatkowe podcasty naszych dziennikarzy i zaprzyjaźnionych redakcji. A pieniądze dostanie Centrum Praw Kobiet.

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM