Black Friday w TOK FM. Kupujesz 50 % taniej, a dostajesz więcej

Kupując Dostęp Premium TOK FM możesz słuchać w formie podcastów wszystkich audycji TOK FM, a także podcastów internetowych TOK FM oraz podcastów naszych partnerów. Z okazji Black Friday możesz mieć to wszystko za 50% ceny.

Dostęp Premium TOK FM daje możliwość słuchania wszystkich audycji znanych z anteny - również tych archiwalnych, a także podcastów tworzonych tylko do Internetu. Z okazji Black Friday cena obniżona jest aż o 50% - płacąc mniej dostajesz jeszcze więcej!

Kliknij i skorzystaj z promocji

Zakres tematyczny podcastów tworzonych do internetu jest bardzo szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie. Rafał Hirsch zaprasza na Cotygodniowe podsumowanie roku, czyli podcast ekonomiczno-polityczny. W Dekonstrukcji o polityce zagranicznej opowiada Adam Jasser.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Orientalną historię Polski opowiadają Paweł Sulik i Adam Balcer w Lechistanie. O polskiej polityce posłuchacie w Sabacie symetrystów Grzegorza Sroczyńskiego. Z kolei o seksie - bez tabu, uprzedzeń, stereotypów rozmawiają seksuolożka i seksuolog w Sex podcaście.

Czy w świecie algorytmów, smartdomów, przemysłu reklamy i megakorporacji można jeszcze mówić o wolnej woli i o tym, że to my podejmujemy decyzje? Katarzyna Szymielewicz i Wojciech Klicki szukają odpowiedzi na te pytania w podcaście Panoptykon 4.0.

W naszej bazie podcastów znajdziecie też podcasty gościnne od Inicjatywy Wolne Sądy, "Gazety Wyborczej", "Polityki Insight", "Wysokich Obcasów" i "Pulsu Biznesu".

Pobierz aplikację i słuchaj gdziekolwiek jesteś

Dostęp Premium pozwala też skorzystać z wszystkich możliwości naszej platformy podcastowej: obserwowania ulubionych audycji, ściągania podcastów, by móc ich słuchać w trybie offline, a także tworzenia własnej playlisty.

TOK FM PREMIUM