Dostęp Premium teraz w cenie niższej o 40% i z dodatkowym kodem podarunkowym

Słuchaj wszystkich znanych z anteny Radia TOK FM audycji i programów nagrywanych wyłącznie do internetu. A przy okazji - zrób komuś prezent! Teraz Dostęp Premium można wykupić w cenie niższej o 40% i dodatkowo otrzyma się kod dostępu, który można komuś podarować.

Kliknij i wykup Dostęp Premium w promocyjnej cenie! 

Słuchaj podcastów Radia TOK FM - kiedy chcesz i jak chcesz! Korzystaj na stronie i w aplikacji mobilnej. Bez ograniczeń i bez reklam audio - teraz w cenie niższej aż o 40%.

Korzystając z oferty otrzymasz też kod dostępu, który możesz podarować bliskiej osobie. Pozwala on na trzy miesiące korzystania z Dostępu Premium na naszej stronie internetowej oraz aplikacji.

Po co mi Dostęp Premium TOK FM? Przecież radio mam w radiu!

Dostęp Premium TOK FM daje możliwość słuchania wszystkich audycji znanych z anteny - również tych archiwalnych, a także podcastów tworzonych tylko do Internetu. I co więcej - pozwala słuchać ich w dowolnym momencie i kolejności. Możesz więc wybrać tylko te audycje i podcasty, które Cię interesują.

Ale nie tylko - Dostęp Premium pozwala też skorzystać ze wszystkich możliwości naszej platformy podcastowej: obserwować ulubione audycje, ściągać podcasty na telefon, by móc je odsłuchać w trybie offline, a także tworzyć własną playlistę.

Promocja oferuje zniżki na wszystkie rodzaje i okresy Dostępów Premium dostępne na stronie audycje.tokfm.pl/premium i trwa od 12.02.2021 do 1.03.2021. Kod, który otrzymasz w promocji należy przekazać wybranej osobie odpowiednio wcześniej, aby zdążyła użyć go przed 31.03.2021r. Jeśli masz pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami przez formularz na stronie: https://audycje.tokfm.pl/kontakt

TOK FM PREMIUM