Do słuchania we dwoje. Podcasty na Walentynki

Walentynki to czas, w którym szczególnie dużo mówi się na temat związków i relacji między partnerami. Wiele aspektów dotyczących tej tematyki poruszanych jest na antenie TOK FM. Z okazji 14 lutego przypominamy podcasty idealne do słuchania we dwoje.

SexAudycja to audycja o seksualności - dla słuchaczy i ze słuchaczami. W każdą niedzielę o 23:00 prowadzący seksuolodzy dr Aleksandra Krasowska - lekarz i dr Robert Kowalczyk - psycholog, czekają na telefony i maile Słuchaczy i Słuchaczek.

Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu z gabinetów, razem z Państwem szukają odpowiedzi na nurtujące pytania i problemy związane z seksualnością. Pokazują, że o seksie i intymności można rozmawiać wprost.

Posłuchaj podcastów:

Czy zdrada zawsze oznacza koniec związku? Czy może być kryzysem z którego partnerzy wyciągają wnioski i budują lepszą relację? Czy zdrada zawsze oznacza to samo? 

Jak zabić pożądanie w związku? Czyli co nas nie kręci i nie podnieca.

O książce "Porno. Jak oni to robią?" z autorem Robertem Ziębińskim

Wiele mówi się o tym, że do inicjacji seksualnej często dochodzi zbyt wcześnie. Ale czy równocześnie można stwierdzić, że zdarza się ona zbyt późno? I czym właściwie jest inicjacja seksualna - czy mieści się w tym np. seks oralny?

Bierzemy na warsztat aplikacje randkowe. Jakie stereotypy im towarzyszą i jakie problemy w toku korzystania z nich mogą się pojawić? I co jeszcze nas w tej dziedzinie czeka - bo aplikacje do randkowania generują również wiele nisz.

Łechtaczka wydaje się niewielkim "guziczkiem" o wielkości nieprzekraczającej połowy centymetra. Ale większość tego narządu znajduje się wewnątrz organizmu. Jak działa? Do czego służy? I jak się ją obsługuje?

Dr n. med. Robert Kowalczyk jest seksuologiem klinicznym, psychoterapeutą oraz kierownikiem Zakładu Seksuologii Wydziału Psychologii i Nauk Humanistycznych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Współpracuje naukowo i dydaktycznie z Uniwersytetem SWPS oraz Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Jest psychoterapeutą w Centrum Terapii Lew-Starowicz w Warszawie, a także członkiem Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej (ESSM) oraz Rady Naukowej (MSM) Krajowego Centrum ds. AIDS – agendy ministra zdrowia. Jako autor bądź współautor opublikował kilkadziesiąt artykułów o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Dr n. med. Aleksandra Krasowska - lekarz, specjalistka psychiatrii i seksuologii. Pracownik Katedry i Kliniki Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kieruje Poradnią Leczenia Nerwic Centrum Psychoterapii Szpitala Nowowiejskiego. Przyjmuje pacjentów także w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie, jak również w ramach praktyki prywatnej. Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Członek Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Autorka lub współautorka licznych doniesień oryginalnych prezentowanych w kraju i zagranica, jak również publikacji z zakresu psychiatrii i seksuologii.

TOK FM PREMIUM