Radio TOK + Muzyka. TOK FM z muzyką zamiast reklam. Do słuchania przez internet!

Najlepsze Radio TOK FM jest jeszcze lepsze! Przez internet można słuchać go w wersji bez reklam - bloki reklamowe zastępuje starannie dobrana muzyka. Jak to zrobić? Wystarczy złotówka, by zacząć testować słuchanie radia bez reklam. A subskrybenci TOK FM Premium mogą włączyć Radio TOK + Muzyka już teraz, niezależnie od wykupionego pakietu.
Zobacz wideo

Radio TOK+Muzyka, czyli internetowa wersja Radia TOK FM, oferująca wyłącznie audycje, informacje i wyjątkową muzykę działa już od roku. Z tej okazji w czwartek, 16 czerwca 2022 r. zapraszamy wszystkich do sprawdzenia, jak słucha się takiego programu - na tradycyjnej antenie stacji przez kilka godzin gościć będą pasma, w których reklamy zastąpi specjalnie dobrana playlista. 

W ten sposób świętujemy rocznicę uruchomienia specjalnej, internetowej wersji programu TOK FM, w którym nadawane są informacje i audycje doskonale znane odbiorcom, uzupełnione o wybrane utwory muzyczne. Oprócz tego, z okazji 1. urodzin odświeżyliśmy playlistę TOK+Muzyka.

- Cały czas stawiamy na najwyższej jakości muzykę, ale przygotowaliśmy dla naszych słuchaczy wiele niespodzianek. W nowej odsłonie Radia TOK+Muzyka staramy się wyeksponować perełki znalezione w alternatywie, ale również utwory z tzw. mainstreamu. To muzyka, która ma wprowadzić odbiorców w dobry nastrój, zaciekawić, ale też zaskoczyć - wyjaśnia Kamil Wróblewski, szef muzyczny TOK FM. Specjalną oprawę Radia TOK + Muzyka wykorzystującą gatunki muzyczne z różnych stron świata stworzył Jarosław Gawlik.

Jak słuchać Radia TOK FM w wersji bez reklam? Radio TOK+Muzyka jest dostępne tylko dla subskrybentów TOK FM Premium. Właśnie teraz w ramach specjalnej oferty Radio TOK+Muzyka można wypróbować przez miesiąc za 1 zł, jednocześnie zyskując dostęp do pozostałych funkcjonalności TOK FM Premium. Więcej informacji - na stronie: tokfm.pl/muzyka.

A subskrybenci i subskrybentki TOK FM Premium mogą włączyć Radio TOK + Muzyka w każdej chwili - niezależnie od aktywnego pakietu. 

Pozostaje już tylko spróbować - jak TOK FM brzmi w wersji bez reklam, za to z muzyką. Wejdź tutaj: tokfm.pl/muzyka.

TOK FM PREMIUM