Na co iść do kina? Najciekawsze premiery filmowe [04.06]

Otwarte niedawno - po wymuszonej pandemią przerwie - kina rozkręcają się na dobre. Podpowiadamy, na jakie filmy się wybrać. Oto lista ciekawych premier, które można oglądać od 4 czerwca.
Zobacz wideo

Na co wybrać się do kina? Weekendowa oferta zapowiada się ciekawie. Coś dla siebie znajdą fani widowiskowych produkcji, ale w repertuarze znajdą się też bardziej kameralne produkcje i coś dla najmłodszych.

Godzilla kontra Kong

Widowiskowe starcie dwóch legendarnych potworów. Kiedy z niewyjaśnionych przyczyn zwykle przychylna ludzkości Godzilla zaczyna siać zniszczenie, powstrzymać ją stara się King Kong. Idealne do oglądania na dużym ekranie.

 

Ciche miejsce 2

Bardzo udana kontynuacja bardzo udanego horroru. W kolejnej odsłonie perypetii rodziny Abottów śmiertelnym zagrożeniem nadal są potwory, które przyciąga najmniejszy nawet hałas, ale nie są już jedynym zagrożeniem.

 

Śniegu już nigdy nie będzie

Najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej opowiada o pochodzącym ze wschodu Żeni, który zatrudnia się jako masażysta na luksusowym podmiejskim osiedlu. Niebawem nawiązuje więzi ze swoimi klientami. Film zdobył liczne nagrody, m.in. w Wenecji.

 

Skąd się biorą sny

Jest też propozycja dla dzieci. Duńska animacja pokazuje, co się dzieje w głowie, kiedy śpimy. Czy da się wejść do cudzych fantazji i przeżyć tam ciekawe przygody?

 

Jeden gniewny człowiek

Kino akcji spod znaku Guya Ritchiego. W roli głównej obsadzony typowej dla siebie roli Jason Statham. H. pracuje dla firmy, która organizuje konwoje i odpowiada za transport setek milionów dolarów tygodniowo. Okazuje się, że dla niego to coś więcej niż tylko praca.

 

DOSTĘP PREMIUM