Twoje TOK FM - teraz 40% taniej! Świąteczna promocja na Dostęp Premium

Dostęp Premium TOK FM z okazji nadchodzących świąt kupisz w obniżonej o 40% cenie. Zrób sobie i bliskim niepowtarzalny prezent!

Spotkania przy świątecznym stole są okazją do wymiany poglądów, anegdot, przemyśleń, dzielenia się wiedzą i... konstruktywnych kłótni. By tematów nie zabrakło, i to nie tylko w czasie świąt, warto jest słuchać - podcastów TOK FM. Zwłaszcza teraz, gdy trwa świąteczna promocja na Dostęp Premium TOK FM, który można kupić 40% taniej. Wejdź TUTAJ i sprawdź TERAZ >>>

Po co mi Dostęp Premium TOK FM? Przecież radio mam w radiu!

Dostęp Premium TOK FM daje możliwość słuchania wszystkich audycji znanych z anteny - również tych archiwalnych, a także podcastów tworzonych tylko do Internetu. I co więcej - pozwala słuchać ich w dowolnym momencie i kolejności. Można więc wybrać tylko te audycje i podcasty, które są dla nas interesujące lub też zapisać je na playliście "na później". Ale nie tylko - Dostęp Premium pozwala też skorzystać z wszystkich możliwości naszej platformy podcastowej: obserwowania ulubionych audycji, ściągania podcastów, by móc ich słuchać w trybie offline, a także tworzenia własnej playlisty.

Promocja oferująca 40% zniżkę trwa do do 27.12.2021. Obejmuje wszystkie rodzaje i okresy Dostępów Premium, które można kupić na stronie tokfm.pl. Dotyczy też przedłużeń aktualnie aktywnych Dostępów Premium.

TOK FM PREMIUM