TOK FM gra z WOŚP. Weź udział w naszych licytacjach!

TOK FM - jak co roku - wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem zachęcamy do udziału w siedmiu licytacjach. Przedmiotem jednej z nich jest 100-letni dostęp do wszystkich podcastów TOK FM, wylicytować można też "zastawę rodową" w postaci kubków z podpisami dziennikarzy radia oraz udział w audycjach i podcaście!

Zakończył się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Według deklaracji, zebrano blisko 136,3 mln zł - poinformowała WOŚP. To rekord dotychczasowych Finałów. Ale nasze aukcje trwają dalej!

Oto nasze tegoroczne licytacje:

Komplet 6 kubków z podpisami dziennikarzy Radia TOK FM

Zwycięzcy/zwyciężczyni tej licytacji będą zazdrościć nawet nasi redaktorzy, bo kubki TOK FM pochodzą z limitowanej serii i jedynym sposobem na wejście w ich posiadanie jest wsparcie licytacji WOŚP.

Osoba, która wygra licytację, będzie mogła wytypować 6 osób z redakcji Radia TOK FM, które podpiszą każdy z kubków.

Przejdź do licytacji

Licytuj udział w audycji Radia TOK FM: "Poczytalni"

"Poczytalni" to Radiowy Klub Książki TOK FM, do którego należą dziennikarze, pracownicy i współpracownicy Radia TOK FM. Spotykają się raz w tygodniu by przy kawie lub herbacie rozmawiać o książkach, dzielić się swoimi wrażeniami, przemyśleniami i inspiracjami.

Weź udział w licytacji i dołącz do naszego Klubu!

Osoba, która wygra licytację weźmie udział w audycji - zaproponuje książkę, którą chciałaby omówić, a potem będzie dyskutować o niej z innymi Poczytalnymi.

Nasz Klub to miejsce wyjątkowych spotkań i mamy nadzieję, że dołączysz do jednego z nich!  Nie jesteśmy krytykami literackimi czy ekspertami, wyspecjalizowanymi w tematach kolejnych lektur. Po prostu lubimy czytać i dyskutować. Mamy nadzieję, że po tej licytacji, nasze grono powiększy się o kolejnego miłośnika słowa pisanego.

Przejdź do licytacji

Książka „Wybór" z autografami

Gratka dla słuchaczy i fanów Radia TOK FM - wyjątkowy egzemplarz książki "Wybór" autorstwa Anne Applebaum i Donalda Tuska z autografami autorów.

W naszych burzliwych czasach nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak będzie wyglądało jutro. Lecz wiemy, że jutro zależy od tego, co zrobimy dzisiaj, teraz. Dlatego nie mamy prawa do pesymizmu – mówią Anne Applebaum i Donald Tusk w swoich rozmowach o najważniejszych wyborach, przed jakimi stoją Polska, Europa i świat. "Wybór" to przede wszystkim książka przeciw poczuciu bezsiły i bezradności a także o powrocie nadziei i wiary w zwycięstwo demokratycznych wartości i demokratycznego świata. Ale to więcej niż apel – to również opowieść o drogach, które do tego prowadzą (źródło: Wyd. Agora).

Przejdź do licytacji

Licytuj udział w audycji Radia TOK FM: "Między Słowami"

"Między Słowami" to program dla tych, którzy chcą odkrywać oryginalne brzmienia i doceniają dobrą muzykę; to również miejsce spotkań twórców i twórczyń kultury.

Jeśli muzyka to Twoja pasja, interesujesz się tym co dzieje się na rynku muzycznym, godzinami przesłuchujesz najnowsze premiery, poszukujesz nowych brzmień i muzycznych inspiracji - ta licytacja jest właśnie dla Ciebie.

Weź udział w naszej aukcji i wygraj udział w audycji "Między Słowami" Kamila Wróblewskiego.

Osoba, która wygra licytację weźmie udział w audycji, wspólnie z prowadzącym opracuje jej scenariusz i przygotuje listę utworów muzycznych, które zostaną wyemitowane na antenie. Mamy nadzieję, że jako nasz gość honorowy opowie nam trochę o sobie, swoich zainteresowaniach muzycznych i wybranych utworach.

Jesteśmy pewni, że to będzie wyjątkowe spotkanie!

Przejdź do licytacji

Licytuj udział w podcaście TOK FM "Szkoda czasu na złe seriale"

"Szkoda czasu na złe seriale" to recenzje, zestawienia, społeczne i polityczne konteksty popkultury. Anna Piekutowska i Zuzanna Piechowicz rozmawiają o najnowszych produkcjach, wracają do kultowych seriali i polecają niszowe perełki.

Oglądasz seriale godzinami? Uwielbiasz o nich rozmawiać? Chcesz poznać tajniki tworzenia podcastu?

Osoba, która wygra licytację weźmie udział w odcinku podcastu "Szkoda czasu na złe seriale", który zostanie również wyemitowany na antenie Radia TOK FM.

Przejdź do licytacji

100-letni Dostęp Premium do podcastów i archiwum audycji TOK FM

Radio TOK FM codziennie prezentuje audycje i podcasty, które analizują i zgłębiają tematy ważne, ciekawe, zaskakujące, poruszające, inspirujące a czasem wzburzające. Jeśli interesuje Cię polityka, gospodarka, sprawy społeczne, psychologia, filozofia, kultura, nowoczesne technologie, zdrowie, podróże, czy motoryzacja, koniecznie włącz Radio TOK FM w aplikacji mobilnej i kiedy tylko chcesz odkrywaj zakamarki świata.

Dostęp Premium TOK FM to pełna, pozbawiona reklam, możliwość korzystania z podcastów i archiwum audycji TOK FM oraz dostęp do internetowego radia bez reklam: TOK + Muzyka.

W przypadku Dostępu Premium, w Radiu TOK FM nie obowiązuje Cię żadna ramówka. To Ty wybierasz tematykę i prowadzącego oraz interesujące Cię audycje czy podcasty, a także czas, w jakim ich słuchasz.

Dostęp Premium TOK FM jest niczym Radio na życzenie, z którego korzystanie można porównać do oglądania ulubionych seriali czy słuchania audiobooków – seriami, po kawałku, w odcinkach.

Podcasty i audycje TOK FM mogą być Twoimi towarzyszami w dowolnym czasie – gdy biegasz, robisz zakupy, gotujesz, prowadzisz samochód, siedzisz w pociągu czy stoisz w autobusie.

Przejdź do licytacji

Jacek Żakowski - uczestnictwo w audycji radiowej

Będziemy licytowali możliwość przygotowania i zaprezentowania publicystycznego Autorskiego Przeglądu Prasy (dzienników) w pierwszej części (od cztery minuty po siódmej do osiemnaście minut po siódmej) jednego z prowadzonych przeze mnie piątkowych Poranków radia TokFM. Zwycięzca licytacji zostanie zaproszony do studia TokFM z zachowaniem ewentualnych ograniczeń sanitarnych.

Przejdź do licytacji

Jacek Balkan - sprawdzenie auta

Jeśli wygrasz, Jacek Balkan sprawdzi dla Ciebie wybrane auto używane. - Prawie nowe, bardzo stare, nawet zabytkowe. Możesz liczyć na moją pomoc w wyborze, wstępnej selekcji, a jeśli będzie to coś inwestycyjnego... również dam radę - zapewnia.

Auto może się znajdować w promieniu, plus minus, 300 kilometrów od Warszawy.

- Wszystkie koszty związane z dojazdem, wynajęcie podnośnika, stacja diagnostyczna, pokrywam ja. Postaram się zadziałać od ręki - dodaje.

Przejdź do licytacji

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM