Radio TOK FM grało razem z WOŚP. Udało się zebrać prawie 50 000 złotych

TOK FM, jak co roku grał z WOŚP. W tym roku przedmiotem licytacji był m.in. 100-letni dostęp do wszystkich podcastów TOK FM, wylicytować można było też "zastawę rodową" w postaci kubków z podpisami dziennikarzy radia oraz udział w audycjach i podcaście. Udało nam się uzbierać 49 669 zł!

Zakończył się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Według deklaracji zebrano blisko 136,3 mln zł - poinformowała WOŚP. To rekord dotychczasowych Finałów. Jak co roku, Radio TOK FM gra grało z WOŚP. Sprawdź, ile udało nam się uzbierać w naszych aukcjach!

Komplet sześciu kubków z podpisami dziennikarzy Radia TOK FM

Zwycięzcy/zwyciężczyni tej licytacji będą zazdrościć nawet nasi redaktorzy, bo kubki TOK FM pochodzą z limitowanej serii i jedynym sposobem na wejście w ich posiadanie jest wsparcie licytacji WOŚP.

Osoba, która wygra licytację, będzie mogła wytypować 6 osób z redakcji Radia TOK FM, które podpiszą każdy z kubków.

W ramach tej licytacji udało się zebrać 4 750 zł.

Udział w audycji Radia TOK FM: "Poczytalni"

"Poczytalni" to Radiowy Klub Książki TOK FM, do którego należą dziennikarze, pracownicy i współpracownicy Radia TOK FM. Spotykają się raz w tygodniu by przy kawie lub herbacie rozmawiać o książkach, dzielić się swoimi wrażeniami, przemyśleniami i inspiracjami.

Udział w audycji został wylicytowany za 3 120 zł.

Książka „Wybór" z autografami

Gratka dla słuchaczy i fanów Radia TOK FM - wyjątkowy egzemplarz książki "Wybór" autorstwa Anne Applebaum i Donalda Tuska z autografami autorów.

Licytacja zakończyła się wynikiem 10 099 zł. 

Udział w audycji Radia TOK FM: "Między Słowami"

"Między Słowami" to program dla tych, którzy chcą odkrywać oryginalne brzmienia i doceniają dobrą muzykę; to również miejsce spotkań twórców i twórczyń kultury.

Osoba, która wygrała licytację, weźmie udział w audycji, wspólnie z prowadzącym opracuje jej scenariusz i przygotuje listę utworów muzycznych, które zostaną wyemitowane na antenie. 

Licytacja zakończyła się wynikiem 2 750 zł.

Udział w podcaście TOK FM "Szkoda czasu na złe seriale"

"Szkoda czasu na złe seriale" to recenzje, zestawienia, społeczne i polityczne konteksty popkultury. Anna Piekutowska i Zuzanna Piechowicz rozmawiają o najnowszych produkcjach, wracają do kultowych seriali i polecają niszowe perełki.

Osoba, która wygrała licytację, weźmie udział w odcinku podcastu "Szkoda czasu na złe seriale", który zostanie również wyemitowany na antenie Radia TOK FM.

Wynik to 2 800 zł.

100-letni Dostęp Premium do podcastów i archiwum audycji TOK FM

Radio TOK FM codziennie prezentuje audycje i podcasty, które analizują i zgłębiają tematy ważne, ciekawe, zaskakujące, poruszające, inspirujące a czasem wzburzające. Jeśli interesuje Cię polityka, gospodarka, sprawy społeczne, psychologia, filozofia, kultura, nowoczesne technologie, zdrowie, podróże, czy motoryzacja, koniecznie włącz Radio TOK FM w aplikacji mobilnej i kiedy tylko chcesz, odkrywaj zakamarki świata.

Dostęp Premium TOK FM to pełna, pozbawiona reklam, możliwość korzystania z podcastów i archiwum audycji TOK FM oraz dostęp do internetowego radia bez reklam: TOK + Muzyka.

100-letni dostęp wylicytowano za 14 100 zł.

Jacek Żakowski - uczestnictwo w audycji radiowej

Licytowano możliwość przygotowania i zaprezentowania publicystycznego Autorskiego Przeglądu Prasy (dzienników) w piątkowym Poranku Radia TOK FM< którego gospodarzem jest Jacek Żakowski. Zwycięzca licytacji zostanie zaproszony do studia TOK FM z zachowaniem ewentualnych ograniczeń sanitarnych.

Wynik to 8 000 zł.

Jacek Balkan - sprawdzenie auta

Jacek Balkan, prowadzący Codzienny Magazyn Motoryzacyjny sprawdzi auto osobie, która wygrała licytację. Pokryje koszty związane z dojazdem, wynajęciem podnośnika i stacji diagnostycznej.

Ofertę Jacka Balkana wylicytowano za 4 050 zł. 

Wyniki wszystkich licytacji to w sumie 49 669 zł! Dziękujemy wszystkim za udział i serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

TOK FM PREMIUM