Niska cena na zawsze! Teraz za Dostęp Premium zapłacisz mniej i dostaniesz gwarancję, że nigdy nie będzie on droższy

Słuchaj podcastów z audycji oraz tych tworzonych tylko do internetu teraz w niższej cenie! W ramach promocji Niska cena na zawsze masz gwarancję, że nigdy nie ulegnie ona zmianie.

Teraz w ramach promocji pakiet "Standardowy", którego regularna cena to 29,90 zł, dostępny jest w niższej cenie - jedynie 15 zł. Dodatkowo gwarantujemy, że cena ta nigdy nie zostanie zmieniona. 

KUP PAKIET STANDARDOWY W NIŻSZEJ CENIE

Pakiet "Standardowy" umożliwia:  

  • Dostęp do historycznych audycji i podcastów TOK FM. 
  • Słuchanie internetowego Radia TOK+Muzyka - Radio TOK FM bez reklam! 
  • Dostęp do podcastów gościnnych (m.in wyborcza.pl "Mistrzowie słowa"), partnerskich (m.in Inicjatywa Wolne Sądy "Na prawo patrz" oraz naszych oryginalnych seriali podcastowych (m.in Magdalena Rigamonti "Rzeczpospolita Kościelna", Michał Janczura "Folwark"), które tworzymy tylko do Internetu. 
  • Możliwość korzystania z funkcji premium aplikacji mobilnej TOK FM. 
  • Pobieranie podcastów i odsłuchiwanie ich w trybie offline w aplikacji.  

Po co mi Dostęp Premium TOK FM? Przecież radio mam w radiu!

Dostęp Premium TOK FM daje możliwość słuchania wszystkich audycji znanych z anteny - również tych archiwalnych, a także podcastów tworzonych tylko do Internetu. I co więcej - pozwala słuchać ich w dowolnym momencie i kolejności. Można więc wybrać tylko te audycje i podcasty, które są dla nas interesujące lub też zapisać je na playliście "na później". Ale nie tylko - Dostęp Premium pozwala też skorzystać z wszystkich możliwości naszej aplikacji podcastowej: obserwowania ulubionych audycji, ściągania podcastów, by móc ich słuchać w trybie offline, a także tworzenia własnej playlisty.

DOSTĘP PREMIUM