Anna Wacławik-Orpik z Radia TOK FM z tytułem Mistrza Mowy Polskiej

Anna Wacławik-Orpik, dziennikarka i prowadząca audycje w TOK FM, została nagrodzona tytułem Mistrza Mowy Polskiej. Laureatką prestiżowej nagrody jest też Karolina Lewicka, prowadząca m.in. "Poranek Radia TOK FM".
Zobacz wideo

Dziennikarki Radia TOK FM Karolina Lewicka i Anna Wacławik-Orpik, zostały laureatkami prestiżowej nagrody Mistrz Mowy Polskiej 2023

Anna Wacławik-Orpik w TOK FM prowadzi cotygodniowy, autorski program "Wywiad pogłębiony" oraz - we współpracy z Andą Rottenberg, audycję "Andymateria".

Anna Wacławik-Orpik w 2011 roku zdobyła nagrodę Grand Press w kategorii "Wywiad" za rozmowy z byłym wychowankiem domu dziecka i z pedagogiem z placówki opiekuńczo-wychowawczej. W 2012 roku powtórzyła sukces i ponownie odebrała najbardziej prestiżową nagrodę w polskim dziennikarstwie. Kapituła konkursu przyznała jej nagrodę Grand Press za rozmowę z blogerką Chustką, Joanna Sałyga opowiedziała Annie Wacławik-Orpik o bliskości, erotyce, seksie w chorobie nowotworowej. Blogerka była twarzą fundacji "Rak'n'roll". Przegrała walkę z chorobą 30 października.

Wacławik-Orpik jest autorką książki "Życie. Zderzenie czołowe", w której rozmawia m.in. z księdzem Adamem Bonieckim, siostrą Małgorzatą Chmielewską, Evą Klonowski, Krystyną Starczewską i Andą Rottenberg. W 2013 roku ukazał się jej wywiad-rzeka z księdzem Wojciechem Lemańskim pt. "Z krwi, kości i wiary".

Posłuchaj:

To nie wszystko, co mamy dla Ciebie w TOK FM Premium. Spróbuj, posłuchaj i skorzystaj z oferty "taniej na zawsze". Wejdź tutaj, by znaleźć szczegóły >>

 

TOK FM PREMIUM