Śmierć bandyty uciekającego przed okradzionym biznesmenem

Napadli na właściciela kantoru i grożąc bronią zabrali mu pieniądze i uciekli. Ten jednak nie dał za wygraną i ruszył w pościg za bandytami. Podczas ucieczki, auto złodziei wypadło z drogi i rozbiło się. Jeden ze sprawców zginął na miejscu, drugi został ranny. Policja podejrzewa, że był jeszcze trzeci sprawca, któremu udało się uciec z miejsca wypadku.

W poniedziałek około godz. 16.00 dwóch mężczyzn napadło na właściciela kantoru w Bytowie przed jego domem w Kościerzynie w woj. pomorskim. Sprawcy grożąc użyciem broni zażądali od Kazimierza O. wydania pieniędzy. Mężczyzna spełnił ich żądania, po czym napastnicy odjechali autem.

Poszkodowany nie dał jednak za wygraną i po chwili ruszył w pościg za złodziejami. Kiedy ci zginęli mu za zakrętem, postanowił pojechać na komisariat i zgłosić wszystko policji.

Kiedy funkcjonariusze poszukiwali złodziei okazało się, że auto którym uciekali sprawcy uległo wypadkowi. Jeden z mężczyzn zginął na miejscu, drugi z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policja podejrzewa, że był jeszcze trzeci sprawca, który zbiegł z miejsca wypadku. Trwają jego poszukiwania.

W serwisie policyjni.pl także: Szaleńczą jazdę świeżo zakupionym maluchem zakończył... w rowie

TOK FM PREMIUM