Najdroższy mecz kadry w tym roku. Bilety na Niemcy od 60 do 240 złotych

Od 60 do 240 złotych będą kosztowały bilety na wrześniowy mecz piłkarskich reprezentacji Polski i Niemiec, który we wrześniu odbędzie się w Gdańsku. To najdroższe bilety na mecz kadry w tym roku.

Na spotkanie z Niemcami PZPN przygotował cztery kategorie biletów: za 60, 120, 180 i 240 złotych. Wysokie ceny - o czym już w maju mówił prezes Grzegorz Lato - mają odstraszyć potencjalnych wandali i chuliganów.

Związek mógł sobie pozwolić na tak wysokie ceny, bo po pierwsze Niemcy to niezwykle atrakcyjny rywal, po drugie spotkanie odbędzie się na zbudowanym z myślą o Euro 2012 stadionie w Gdańsku, a po trzecie - kosztujące od 50 do 130 złotych wejściówki na czerwcowy mecz z Francją rozeszły się jak ciepłe bułeczki.

Teraz 50, 90 lub 130 złotych będą musieli zapłacić kibice, którzy zechcą zobaczyć na żywo sierpniowy pojedynek z Gruzją w Lubinie.

PZPN, podobnie jak w przypadku czerwcowych spotkań z Argentyną i Francją, przygotował dla kibiców szereg zniżek. Tańsze bilety będą dostępne na sektor rodzinny (opiekun będzie mógł dokupić bilet dla dziecka za złotówkę). 25 proc. zniżki otrzymają kobiety, bilet za pół ceny będą mogły nabyć osoby po 60. roku życia, a dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów przygotowano specjalną pulę biletów za 1 zł.

DOSTĘP PREMIUM