Największe polskie lotnisko zamknięte. Alert24 czeka na Wasze relacje

Twój samolot nie doleciał do Warszawy? Jesteś uziemiony na lotnisku w kraju lub za granicą? Nie możesz wylecieć ze stolicy i nie wiesz, kiedy to będzie możliwe? Zamknięcie Okęcia do czwartku mocno pokrzyżowało Twoje plany? Napisz nam o tym na Alert24.pl lub wyślij sms/mms na nr 605242424

Po awaryjnym lądowaniu Boeinga 767 warszawskie Okęcie zostało zamknięte do godziny 4 rano w czwartek. Samoloty lecące do polskiej stolicy lądowały w Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Rzeszowie, Katowicach lub Szczecinie. Niektóre zawracały do punktu wylotu. Wszystkie loty z Warszawy zostały odwołane.

Decyzja ta zakłóciła plany tysięcy osób w kraju i zagranicą. Jeśli jesteś jednym/jedną z nich, wyślij swoją historię na Alert24 >>>

Czekamy na wasze relacje i zdjęcia. Opisujcie w jaki sposób personel lotnisk i linii lotniczych informuje was o zakłóceniach lotów. Piszcie też, czy zapewniono wam nocleg i posiłek.

Pasażerowie zdezorientowani: Co mam robić?Jak planować? Dlaczego nie ma żadnych informacji?

Dostaliśmy już od was pierwsze informacje z Okęcia. Internautka Monika miała dziś lecieć do Frankfurtu. "Na lotnisku byłam już od 12:30, lot miał być o 16:45. Już miałam za sobą ok. 2 godzin przechadzania się kiedy ujrzałam przez okno karetki pogotowia. Właśnie weszłam do sklepu ze strojami ludowymi gdy pani sprzedająca powiedziała : dzisiaj to pani już chyba nie poleci. Opowiedziała co się właśnie zdarzyło. Potem było łowienie nadanego już bagażu o okropne stanie przez 3 godziny w kolejce do Lufthansy po nowe bilety. Na szczęście okazało się że jest tez zakwaterowanie w hotelu Mariott, naprzeciwko lotniska. Wszystko dobre co się dobrze kończy" - pisze nasza czytelniczka.

Paweł Jaworski pisze: - Jestem w Madrycie. Powinienem startować o 15.15 z Madrit Barajas i w Wawie być 19.50. Czekam więc i pewnie nie dolecę.

Już po północy zawiadomił nas Andrzej Dmoch: - Mam jutro lot o 7:40. Próbowałem na wszystkie sposoby dowiedzieć się, kiedy będzie odlot. Niestety, żaden numer tel. podany na stronie Lotu nie odpowiada. To jest skandal, latam często i tak jest prawie zawsze, ale to dobra okazja, żeby pokazać ten problem.

Margareth pisze: - O godz. 12.55 mam wylot do Amsterdamu. Znaleziony w internecie numer tel. na lotnisko w Warszawie "Chopin" nie odpowiada, nie ma informacji o wylotach na stronie internetowej. Co mam robić, jak planować? Mieszkam 125 km. od W-wy. Kto odpowiada za dokładne poinformowanie pasażerów o zmianach lotu ? Czemu nie ma 24 godzinnej informacji telefonicznej ? To jest skandal!

Dramatyczne chwile. Awaryjne lądowanie Boeinga 767 na Okęciu. Nie miał podwozia

Awaryjne lądowanie Boeinga 767 na Okęciu. Maszyna lądowała na brzuchu [ZDJĘCIA]>>

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM