Czat z o. Rydzykiem: Podaj PESEL, imiona rodziców

Szef Radia Maryja chce czatować w sieci z młodzieżą. Jego rozmówcy muszą jednak wpierw podać PESEL, imiona rodziców, dołączyć ksero legitymacji lub dowodu osobistego i zdjęcie - pisze ?Gazeta Wyborcza?.

Komunikaty zapraszające młodzież do rozmowy z o. Tadeuszem Rydzykiem od kilku dni słychać na antenie jego radia. - Zwracam się do was młodzi słuchacze Radia Maryja. Myślę, że możecie mieć do mnie wiele pytań. Chętnie na nie odpowiem i spotkam się z wami, korzystając z internetu w tzw. live-roomie - zachęca. Pierwszy czat ma się odbyć 26 listopada, potem co dwa tygodnie.

Ale jak można ostatecznie wziąć udział w dyskusji z ojcem Rydzykiem?

 

Żeby otrzymać login umożliwiający uczestnictwo w spotkaniu, wystarczy tylko wypełnić kwestionariusz (do pobrania na stronie WSKSiM). A tam: imię i nazwisko, data i miejsce urodzenia, imiona rodziców, seria i numer dowodu osobistego lub legitymacji szkolnej, numer PESEL, adres, numer telefonu, e-mail, ukończona szkoła średnia (i rok ukończenia) albo szkoła lub uczelnia, w której uczy się chętny do dyskusji, kierunek, specjalność. Do tego jeszcze zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Wypełniony druk należy przesłać na adres uczelni ojca dyrektora - z dołączoną kserokopią dowodu osobistego albo legitymacji szkolnej i fotografią.

Więcej na ten temat w "Gazecie Wyborczej"

DOSTĘP PREMIUM