Wraca sprawa "Kuśnierza". Ekshumowano szczątki zamordowanej studentki

Katarzyna została bestialsko zamordowana 13 lat temu. Ciało nie miało skóry. Jak informuje RMF FM ekshumowano jej szczątki. Śledztwo ws. śmierci krakowskiej studentki wznowiono przed kilkoma dniami. Makabryczną zbrodnią zajęli się policjanci z "Archiwum X", bo trafili na nowe tropy w śledztwie.

Sprawa legendarnego mordercy "Kuśnierza" do dziś pozostaje niewyjaśniona. Psychopata zyskał taki przydomek, bo podobnie, jak bohater "Milczenia owiec" obdzierał ofiary ze skóry.

Ciało studentki Uniwersytetu Jagiellońskiego znaleziono w Wiśle. Zwłoki były pozbawione skóry. Została ona zerwana z ofiary po morderstwie. Przez wiele lat psychopatycznego mordercy nie udało się znaleźć.

Czytaj całą historię tajemniczego morderstwa>> [Uwaga, drastyczne]

Jak podaje radio RMF FM, już w poniedziałek biegli mają zacząć badać ekshumowane zwłoki. Szczątki dziewczyny - kończyna i fragmenty skóry zamordowanej 13 lat temu Katarzyny zostały przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej. W śledztwie pojawiły się też nowe informacje i techniki badawcze, które pozwalają odkryć ślady zostawione na szczątkach ofiary. Możliwa będzie też analiza ran zadanych dziewczynie. Jeszcze raz zbadane zostaną ślady DNA i inne materiały biologiczne.

Śledztwo utknęło w martwym punkcie w 2000 roku, pomimo tego, że udało się znaleźć ślady biologiczne, które nie należały do studentki. Wznowiono je w styczniu tego roku po informacjach uzyskanych od parapsychologa, który jesienią badał miejsca, gdzie mogło dojść do morderstwa.

Costa Concordia w wodzie. Zdjęcia z bliska [GALERIA] >>

DOSTĘP PREMIUM