[LOŻA HONOROWA] O piłce i nie tylko rozmawiają Szczepkowska & Gessler

Czy da się oglądać mecz i nie mówić tylko o piłce? Czy da się zrobić relację na żywo, ograniczając do minimum użycie słów typu "korner", "faul" i "stuprocentowa sytuacja"? Sprawdzimy to.

[LOŻA HONOROWA] to spotkania przy mojito i meczu. Ciekawi rozmówcy, ciekawe tematy, żadnych polityków i kłótni. Do warszawskiej restauracji Blue Cactus zapraszamy pary słynnych gości. Będziemy razem oglądać najważniejsze mecze mistrzostw, rozmawiać o tym, co dzieje się na boisku i nie tylko.

Ruszamy w piątek punktualnie o 18. Mecz Polska - Grecja obejrzą z nami:

Joanna Szczepkowska - popularna aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna, a także pisarka. Grała m.in. w "Bożej podszewce", "Syzyfowych pracach" czy "Kronice wypadków miłosnych". Jest też autorką kilku powieści, tomików poezji i zbiorów felietonów. W 2010 roku została pierwszą kobietą na stanowisku prezesa Związku Artystów Scen Polskich.

Adam Gessler - znany restaurator, właściciel sieci popularnych lokali, m.in. Bistro a la Fourchette Przekąski Zakąski, U Kucharzy i U Kucharek. Był gospodarzem kilku programów kulinarnych w TVP, m.in. "Wściekłe gary" i "Euro według Gesslera". Jest także autorem książki kulinarnej "Smaki na 52 tygodnie" z 2011 roku.

Czytelnicy Gazeta.pl przez ostatnie dwa dni zadawali naszym gościom pytania. Robert Janek zastanawia się, czy nie woleliby oglądać na Euro kobiecej piłki, a Katarzyna Wróblewska zapytała Joannę Szczepkowską, jak daje sobie radę z wszechobecną piłką nożną. Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania, zadawajcie je na forum i naszym profilu na Facebooku .

Dzisiejsze spotkanie naszych gości będzie relacjonowane na żywo na Gazeta.pl. Serdecznie zapraszamy.

TOK FM PREMIUM