"Krata browca dla fachowca". Forumowicze dziękują budowniczym A2 kartonami piwa

Kibicujący budowie autostrady A2 forumowicze ze SkyscraperCity postanowili uhonorować robotników, którzy na dzień przed rozpoczęciem Euro2012 ukończyli feralny odcinek C. Zainicjowana przez jednego z członków forum zbiórka pieniędzy przyniosła ponad 5 tys. zł. Starczyło na 77 kartonów piwa, które czterema samochodami pojechały na A2.

Wcześniej cała akcja została uzgodniona z firmą B&K, która przejęła budowę C autostrady A2 i doprowadziła ją do etapu przejezdności . Po długiej podróży, spowalnianej - nomen omen - utrudnieniami drogowymi - forumowicze matrix4321, marekjoz, zielaczek, RobertC i grabulka, dowieźli 1200 kg piwa na ustalone wcześniej z przedstawicielami budującej autostradę firmy B&K miejsce.

"Dobra robota Panowie. Dziękujemy"

"Społeczność internetowego forum SkyScraperCity pragnie wyrazić swój szacunek i uznanie budowniczym odcinka C autostrady A2 Stryków - Konotopa. Dobra robota Panowie. Dziękujemy". Takiej treści kartka znalazła się na każdym kartonie. Podczas dyskusji na forum i w rozmowach z przedstawicielami B&K organizatorzy akcji zaznaczali, że cała akcja "ma charakter symboliczny i bardziej chodzi o dowód wdzięczności za trud, wysiłek i determinację" pracujących przy budowie ludzi.

"Byliśmy, wręczyliśmy, zjedliśmy, wróciliśmy"

Spontaniczna akcja, która zaczęła się od jednego wpisu na forum , zakończyła się logistycznym i konsumpcyjnym sukcesem. "Byliśmy, wręczyliśmy, zjedliśmy, wróciliśmy" - napisał później na forum jeden z głównych organizatorów całej akcji, matrix4321. Jak relacjonowali forumowicze, gdy pracownicy B&K (nie cała załoga budująca autostradę była na miejscu, ale przedstawiciel firmy zapewnił, że piwo trafi do wszystkich pracowników) "zobaczyli, ile tego piwa jest, to już w ogóle nie wiedzieli co powiedzieć". Pomogli wyładować trunek z samochodów i według relacji zmęczonych całodziennym przedsięwzięciem forumowiczów - podkreślali, że im smakował.

Femen pod Stadionem Narodowym. Zdecydowana reakcja ochroniarzy [ZDJĘCIA] >

DOSTĘP PREMIUM