Euro 2012. Doda: Kocham Tytoń [Komentarze Twittera]

- Wynik wynikiem. Nie myślałam, że kiedykolwiek to powiem ale.......kocham TYTOŃ:))))))))))))))))))))) - napisała na Twitterze Doda. - Tytoń jest dobry!!!! - ogłosiła Róża Thun. Mecz Polska - Grecja połączył polskich blogerów w miłości do rezerwowego bramkarza polskiej reprezentacji. Radość, smutek, horror, tytoń - to główne tematy na polskim Twitterze w czasie pierwszego meczu mistrzostw.

- Widziałem sporo meczów otwarcia, Euro i mundiali, ale żaden nie był takim roller-coasterem! - ocenił Michał Pol ze Sport.pl. - Wszystko było w tym meczu. Od euforii po rozpacz i nadzieję. Pomimo wszystko supermecz - komentował bloger Jacek. - Czy ta piłka musi kosztować tyle nerwów? - zastanawiał się ekonomista Ryszard Petru.

Mecz miał jednego bohatera na Twitterze: Przemysława Tytonia, który zaraz po wejściu na boisko obronił rzut karny. - Tytoń głosował na PiS! ;-)) - żartował ceber. - Tytoń i spalony. To nawet zabawne połączenie, jak tak popatrzeć - rzucał Aubrey.

Prawicowa dziennikarka Joanna Lichocka przeżywała: "To nie mecz, to thriller...". - Dowieźć ten remis przynajmniej :(- martwiła się Kataryna. Były też komentarze merytoryczne: - Ktoś musi powiedzieć Smudzie, że ma prawo jeszcze do dwóch zmian! - kpił Michał Pol. A bloger Azrael podsumował: Powiedzmy sobie szczerze - ten mecz zremisowaliśmy szczęśliwie...

Femen pod Stadionem Narodowym. Zdecydowana reakcja ochroniarzy [ZDJĘCIA] >

TOK FM PREMIUM