Donald Tusk na gorąco po meczu: Wynik był lepszy niż gra

Premier Donald Tusk kibicował dzisiaj na Stadionie Narodowym. Jak przyznał w rozmowie z TVP 1, wynik Polaków był lepszy niż ich gra. - Za bardzo poczuliśmy się gospodarzami - powiedział.

- To, co mnie najbardziej w sercu boli, to to, że wynik był lepszy niż gra. Z Rosjanami trzeba będzie zagrać dwa razy lepiej. To zwycięstwo będzie już naprawdę potrzebne - powiedział Donald Tusk po zakończonym wynikiem 1:1 meczu Polska - Grecja. Jak przyznał, emocje na stadionie były nadspodziewane i chciałby podziękować kibicom za to, że wszystko odbyło się z dobrym dopingiem i kulturalnie.

Premier powiedział również, że cały czas przejmował się nie tylko tym, co dzieje się na stadionie, ale również wokół niego. - W przerwie odebrałem telefon, że w strefie kibica jest 80 tysięcy osób. Przed chwilą dowiedziałem się, że nie było żadnego poważnego incydentu. Więc od strony naszej gościnności i zachowania Polaków jako gospodarzy chyba wszystko jest OK - stwierdził.

Tusk podziękował również wszystkim osobom, które były zaangażowane w prace przygotowujące Polskę na Euro 2012. - Chciałbym się im tylko nisko ukłonić, bo rzeczywiście wykonali gigantyczną robotę. Jestem dzisiaj bardzo wzruszony, nie szczęśliwy, bo mecz nie do końca wyszedł, ale wzruszony, bo Polska jest OK - przyznał.

Poznajcie Losującego Jeża Jurka. Będzie typował wyniki meczów Euro 2012!

TOK FM PREMIUM