[LOŻA HONOROWA] O piłce i nie tylko rozmawiają Agata i Daniel Passentowie

Czy da się oglądać mecz i nie mówić tylko o piłce? Czy da się zrobić relację na żywo, ograniczając do minimum użycie słów typu "korner", "faul" i "stuprocentowa sytuacja"? Sprawdzamy to.

[LOŻA HONOROWA] to spotkania przy mojito i meczu. Ciekawi rozmówcy, ciekawe tematy, żadnych polityków i kłótni. Do warszawskiej restauracji Blue Cactus zapraszamy pary słynnych gości. Będziemy razem oglądać najważniejsze mecze mistrzostw, rozmawiać o tym, co dzieje się na boisku i nie tylko.

Kolejna rozgrywka już we wtorek. Mecz Polska - Rosja o godz. 20.45 obejrzą z nami:

Agata Passent - felietonistka i dziennikarka. Pisze m.in. do "Twojego Stylu". Skończyła germanistykę na Uniwersytecie Warszawskim, studiowała też na Harvard University. Jest założycielką i prezeską Fundacji "Okularnicy" im. Agnieszki Osieckiej, która zajmuje się opieką nad dorobkiem poetki. Córka Agnieszki Osieckiej i Daniela Passenta.

Daniel Passent - dziennikarz i wieloletni felietonista "Polityki". Dyplomata, były ambasador RP w Chile, a także tłumacz i satyryk. Jest autorem m.in. "Choroby dyplomatycznej", "Codziennika" i "Pod napięciem". Ostatnio ukazał się wywiad rzeka z nim zatytułowany "Passa". W 1997 roku odznaczono go Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. Ojciec Agaty Passent.

Ich spotkanie w [LOŻY HONOROWEJ] będzie relacjonowane na żywo. Naszym gościom można zadawać pytania na forum i profilu Gazeta.pl na Facebooku. Serdecznie zapraszamy.

Pierwszy mecz Polska - Grecja obejrzeli z nami Joanna Szczepkowska i Adam Gessler: RELACJA >> SKRÓT >> WIDEO >>

Zobacz wideo

TOK FM PREMIUM