[LOŻA HONOROWA] Kołaczkowska&Kamys o piłce i nie tylko

Czy da się oglądać mecz i nie mówić tylko o piłce? Czy da się zrobić relację na żywo, ograniczając do minimum użycie słów typu "korner", "faul" i "stuprocentowa sytuacja"? I co się stanie, gdy do komentowania "meczu o wszystko" zaprosi się dwójkę jednych z najlepszych kabareciarzy w kraju? Sprawdzimy to.

[LOŻA HONOROWA] to spotkania przy mojito i meczu. Ciekawi rozmówcy, ciekawe tematy, żadnych polityków i kłótni. Do warszawskiej restauracji Blue Cactus zapraszamy pary słynnych gości. Razem oglądamy najważniejsze mecze mistrzostw, rozmawiając o tym, co dzieje się na boisku i nie tylko.

 

Kolejne spotkanie już w sobotę o godz. 20.45. Mecz Polska - Czechy oglądają z nami:

Joanna Kołaczkowska - polska aktorka, autorka tekstów kabaretowych i realizatorka niezależnej wytwórni filmowej A'Yo Y, z którą wyreżyserowała m.in. dłuższy film "Nakręceni". Karierę rozpoczęła wraz z kabaretem Drugi Garnitur. Po jego rozwiązaniu przeszła do kabaretu Potem. Aktualnie związana jest z kabaretem Hrabi. Występuje też w improwizowanym serialu "Spadkobiercy" w roli Dorin Owens. Z Dariuszem Kamysem występuje od 1989 roku.

Dariusz Kamys - aktor kabaretowy, autor tekstów i opiekun zielonogórskiego środowiska kabaretowego. Założyciel kabaretów Potem i Hrabi. Jest też autorem filmów spod szyldu środowiskowej wytwórni A'Yo Y, w tym m.in. "Baśń o ludziach stąd", "Robin Hood - czwarta strzała". Pod jego kierownictwem powstał serial improwizowany "Spadkobiercy". Z Joanną Kołaczkowską występuje od 23 lat.

 

Ich spotkanie w [LOŻY HONOROWEJ] będzie relacjonowane na żywo. Naszym gościom można zadawać pytania na forum i profilu Gazeta.pl na Facebooku . Serdecznie zapraszamy!

 

Pierwszy mecz Polska - Grecja obejrzeli z nami Joanna Szczepkowska i Adam Gessler: RELACJA >> SKRÓT >> WIDEO >>

 

Drugi mecz Polska - Rosja oglądali z nami Agata i Daniel Passentowie: RELACJA >> SKRÓT >> WIDEO >>

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM