Michał Figurski i Kuba Wojewódzki powinni być ukarani za niewybredne żarty [WYNIKI SONDY]

Większość głosujących w sondzie portalu Gazeta.pl, dot. niewybrednych żartów Michała Figurskiego i Kuby Wojewódzkiego nt. Ukrainek w Polsce, uznało, że obaj powinni być za to ukarani. W sondzie wzięło udział ponad 10 tys. użytkowników.

Kuba Wojewódzki i Michał Figurski na antenie Radia Eska ROCK pozwolili sobie na kilka bardzo niewybrednych żartów pod adresem Ukrainek. Związek Ukraińców w Polsce w sprawie złożył skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz Agnieszki Kozłowskiej-Rajewicz, pełnomocniczki rządu ds. równego traktowania.

67 proc. (6655 internautów) głosujących w naszej sondzie do godz. 20.00 uznało, że obaj powinni zostać ukarani za swoje słowa. Dodatkowo 7 proc. (689 internautów) biorących udział w głosowaniu uważa, że powinny być wobec nich wyciągnięte konsekwencje, ale jeśli publicznie przeproszą, to sprawa powinna zostać zapomniana.

Karaniu Wojewódzkiego i Figurskiego sprzeciwia się natomiast 23 proc. (2275 internautów). 4 proc. (386 internautów) głosujących twierdzi, że w tej sprawie decyzja należy do ich pracodawcy.

W sondzie do godz. 20.00 wzięło udział 10005 internautów. Można jeszcze głosować >>

Zmarł ostatni gigantyczny żółw z Galapagos. Przez 40 lat szukano mu partnerki >>

TOK FM PREMIUM