[LOŻA HONOROWA] Czubaszek&Ogórek o piłce i nie tylko

Czy da się oglądać mecz i nie mówić tylko o piłce? Czy da się zrobić relację na żywo, ograniczając do minimum użycie słów typu "korner", "faul" i "stuprocentowa sytuacja"? Sprawdzamy to.

[LOŻA HONOROWA] to spotkania przy mojito i meczu. Ciekawi rozmówcy, ciekawe tematy, żadnych polityków i kłótni. Do warszawskiej restauracji Blue Cactus zapraszamy pary słynnych gości. Razem oglądamy najważniejsze mecze mistrzostw, rozmawiając o tym, co dzieje się na boisku i nie tylko.

Kolejne spotkanie już w czwartek o godz. 20.45. Półfinał Włochy - Niemcy oglądają z nami:

Maria Czubaszek - pisarka i satyryk, autorka tekstów piosenek, scenarzystka i felietonistka. Piosenki z jej tekstami można usłyszeć w wykonaniu m.in. Ewy Bem, Grażyny Łobaszewskiej, Grzegorza Markowskiego, Ryszarda Rynkowskiego czy Trubadurów. Napisała dialogi do takich filmów jak "Filip z konopi" i "Mamurando", a do serialu "Lot 001" - scenariusz. Obecnie występuje m.in. w improwizowanym serialu "Spadkobiercy" i niedzielnym wydaniu "Szkła Kontaktowego".

Michał Ogórek - dziennikarz, felietonista, krytyk filmowy i satyryk. Od ponad 20 lat związany jest z "Gazetą Wyborczą", dla której pisze felietony. Jest autorem książek, w tym m.in. "Najlepszy Ogórek, czyli kalendarz na każdy rok". W programie "Na przełaj przez PRL" na kanale Kino Polska komentował kroniki filmowe z okresu PRL.

Ich spotkanie w [LOŻY HONOROWEJ] będzie relacjonowane na żywo. Naszym gościom można zadawać pytania na forum i profilu Gazeta.pl na Facebooku. Serdecznie zapraszamy!

Pierwszy mecz Polska - Grecja obejrzeli z nami Joanna Szczepkowska i Adam Gessler: RELACJA >> SKRÓT >> WIDEO >>

 

Drugi mecz Polska - Rosja oglądali z nami Agata i Daniel Passentowie: RELACJA >> SKROT >> WIDEO >>

 

Trzeci mecz Polska - Czechy komentowali z nami Joanna Kołaczkowska i Dariusz Kamys: RELACJA >> WIDEO >>

Ma doktorat z chemii, od 2 lat zamiata ulice. Młodzi, wykształceni, sfrustrowani >>

TOK FM PREMIUM