Olejnik: Szkoda, że Kuba nic nie rozumie, bo Figurski nigdy niczego nie rozumiał

"Kuba obraził kobiety i zamiast od razu uderzyć się w piersi, mówi, że jego audycja jest nie dla każdego, podobnie jak filmy Almodovara czy Muzeum Techniki" - pisze Monika Olejnik w dzisiejszym komentarzu w "Gazecie Wyborczej". Żałuje, że Kuba nic nie rozumie. "Bo Figurski nigdy niczego nie rozumiał" - stwierdza.

Monika Olejnik w dzisiejszej GW odnosi się do niewybrednego żartu Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego oraz do wyjaśnień tego pierwszego w najnowszej "Polityce". Przywołuje słowa Piotra Stasińskiego, który bronił dziennikarzy, mówiąc, że "obnażyli polskiego chama". "Wojewódzki obnażył sam siebie" - stwierdza Olejnik i dodaje, że w ten sposób dołączył do "grona tych, którzy obnażają polskie stereotypy".

A kto do tego grona należy? Olejnik wymienia ks. Rydzyka z jego słowami o Murzynie, który się "nie mył wcale", posła Górskiego, który stwierdził, że wybór Obamy to "koniec cywilizacji białego człowieka", i posła Węgrzyna z jego słowami o lesbijkach, "na które chętnie by popatrzył", za co wykluczono go z klubu poselskiego. "Cóż takiego powiedział, za co go wyrzucono z klubu, to przecież obnażenie polskiego chama" - ironizuje Olejnik.

Cały komentarz Moniki Olejnik w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej"

[TOP 5] Największe skandale Kuby Wojewódzkiego >>>

TOK FM PREMIUM