[LOŻA HONOROWA] Wanat&Depko długo i zdrowo o... piłce nożnej

Czy da się oglądać mecz i nie mówić tylko o piłce? Czy da się zrobić relację na żywo, ograniczając do minimum użycie słów typu "korner", "faul" i "stuprocentowa sytuacja"? I co się stanie, jak do komentowania finału Mistrzostw Europy zaprosimy znanych specjalistów od... seksu? Sprawdzimy to.

[LOŻA HONOROWA] to spotkania przy mojito i meczu. Ciekawi rozmówcy, ciekawe tematy, żadnych polityków i kłótni. Do warszawskiej restauracji Blue Cactus zapraszamy pary słynnych gości. Razem oglądamy najważniejsze mecze mistrzostw, rozmawiając o tym, co dzieje się na boisku i nie tylko.

Ostatnie spotkanie z naszego specjalnego cyklu już w niedzielę o 20.45. Finał Hiszpania - Włochy obejrzą z nami:

Ewa Wanat - dziennikarka, w latach 2003-2012 redaktorka naczelna Radia TOK FM. Wcześniej współpracowała m.in. z poznańskim Radiem "S", "Gazetą Wyborczą" i Telewizją Polską. Otrzymała Nagrodę Hiacynt 2010 "za dziennikarstwo otwarte, odważne, pełne otwartości na problemy społeczne". Razem z dr. Andrzejem Depką prowadziła audycję "Kochaj się długo i zdrowo" w TOK FM.

Andrzej Depko - doktor nauk medycznych, seksuolog. Pełni funkcję wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Autor książki "Pytania do seksuologa" (2005), napisanej w formie odpowiedzi lekarza na pytania pacjentów. Wraz z Ewą Wanat prowadził audycję "Kochaj się długo i zdrowo" w Radiu TOK FM.

Ich spotkanie w [LOŻY HONOROWEJ] będzie relacjonowane na żywo. Naszym gościom można zadawać pytania na forum i profilu Gazeta.pl. Serdecznie zapraszamy!

Wcześniejsze spotkania w Blue Cactusie:

 

Pierwszy mecz Polska - Grecja obejrzeli z nami Joanna Szczepkowska i Adam Gessler: RELACJA >> SKRÓT >> WIDEO >>

 

Drugi mecz Polska - Rosja oglądali z nami Agata i Daniel Passentowie: RELACJA >> SKRÓT >> WIDEO >>

 

Trzeci mecz Polska - Czechy komentowali z nami Joanna Kołaczkowska i Dariusz Kamys: RELACJA >> WIDEO >>

 

Półfinał Niemcy - Włochy obejrzeli z nami Maria Czubaszek i Michał Ogórek: RELACJA >> SKRÓT >> WIDEO >>

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM