Wojewódzki "demaskuje" twórców Pudelka: "Zabawmy się w ich grę"

"Chętnie pokażę im, co to sensacja, plotka, komentarz" - pisze na swoim profilu na Facebooku Kuba Wojewódzki, zachęcając swoich fanów do wysyłania donosów dotyczących trzech twórców serwisu Pudelek.pl. Plotkarski serwis w przeszłości wielokrotnie krytykował Wojewódzkiego.

Do napisania komentarza na swoim facebookowym profilu skłonił Wojewódzkiego wywiad z założycielami portalu o2.pl i serwisu Pudelek opublikowany w "Rzeczpospolitej". "To jest serwis tak prześmiewczy i momentami głupawy, że aż śmieszny", "Co innego z dystansem przeczytać wiadomość, po której boki zrywasz, co innego zaczytywać się i na serio traktować niektóre informacje" - mówią twórcy o2.pl.

"Warto zapamiętać te nazwiska, bo harce są niezłe. Tych trzech muszkieterów dowcipu to MICHAŁ BRAŃSKI, JACEK ŚWIDERSKI i KRZYSZTOF SIEROTA" - pisze o nich Wojewódzki na swoim profilu (pisownia oryginalna - red.).

Dziennikarz cytuje następnie tytuły informacji z Pudelka "celem zerwania boków": "Zaniedbany grób ojca Kingi Rusin", "Tak wygląda c**j (skrót redakcji - red) w kasku" (poniżej zdjęcie Tomasza Lisa), "Jarek Kuźniar co wieczór pije przed snem butelkę alkoholu", "Natalia Kukulska nie dba o grób matki", "Edyta PKP pokazała pierścionek" (to o żonie Cezarego Pazury).

Wojewódzki zachęca do słania donosów na twórców Pudelka

"Mnie to bawi okropnie. Myślę, że panowie Brański, Świderski i Sierota zasługują już na miano celebrytów, bo w celebryckim kotle mieszają. Zabawmy się zatem w ich grę" - pisze i zachęca czytelników: "Jeśli znacie któregoś ze wspomnianych panów, może jesteście jego sąsiadem, może sikają w windzie, potrącili wam psa na pasach, może mają szpetne żony poznane w PKP albo mają laski lub facetów z ustawki to napiszcie do mnie. Chętnie pokażę im, co to sensacja, plotka, komentarz ;)) Zapraszam do wspólnej zabawy!!!" - kończy.

"Sensacja, plotka, komentarz" to hasło Pudelka. Serwis plotkarski otwarcie zachęca internautów do wysyłania donosów i zdjęć celebrytów. Portal w przeszłości wielokrotnie krytykował Wojewódzkiego, ostatnio podczas skandalu wywołanym wypowiedziami o "gwałceniu Ukrainek".

Tajemnica rozwiązana! Kim Dzong Un ma romans z zamężną piosenkarką >>

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM