Odwołać koncert Madonny? "Nie, niech występuje, kiedy chce" [WASZYM ZDANIEM]

"Nie, każdy artysta ma prawo koncertować, kiedy chce" - odpowiedzieliście na pytanie, czy organizator powinien odwołać koncert Madonny w Warszawie z powodu żądań prawicy. Przedstawiamy szczegółowe wyniki naszej sondy, w której do godziny 17 wzięło udział ponad 9,2 tys. osób.

Prawicowe organizacje protestują przeciwko koncertowi Madonny w Warszawie ze względu na to, że ma się on odbyć w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. "1 sierpnia to polskie święto narodowe. Oddajmy hołd żyjącym i poległym Powstańcom, którzy ofiarnie walczyli za Ojczyznę. Nie pozwólmy zbezcześcić naszych świętości!" - apeluje Krucjata Młodych . Za odwołaniem koncertu jest też PiS .

W dzisiejszej sondzie zadaliśmy wam pytanie, czy uważacie, że organizator powinien odwołać koncert z powodu rocznicy powstania, bo tak chce prawica. Do godziny 17 zdecydowana większość z was była przeciw odwoływaniu imprezy.

"Nie, każdy artysta ma prawo koncertować, kiedy chce" - odpowiedziało 54 procent. "Koncert 1 sierpnia może budzić negatywne emocje, ale to nie powód do jego przeniesienia" - uważa z kolei 17 procent.

11 procent nie ma zdania, a 18 procent poparło odwołanie: "Tak, rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego to ważne święto, a Madonna jest bardzo kontrowersyjna artystką".

To wyniki na 17.00. Jeśli jeszcze nie oddaliście głosu w sondzie, a chcecie, nic straconego. Można to zrobić tutaj >>>

Nowe życie za 250 euro - emigracja zarobkowa w obiektywie Reutera [ZDJĘCIA] >> >

DOSTĘP PREMIUM