Kuba Wojewódzki wróci na jesieni na antenę Eski Rock?

We wrześniu Kuba Wojewódzki może zacząć prowadzić w Esce Rock nowy program poranny - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Wojewódzki nie chce komentować tych doniesień.

Według nieoficjalnych informacji podanych przez portal Wirtualnemedia.pl Kuba Wojewódzki od września będzie w pojedynkę prowadził program poranny Eski Rock. Szczegóły dotyczące nowej audycji nie są jeszcze znane.

Kuba Wojewódzki nie chce komentować doniesień portalu. Natomiast przedstawiciele radia twierdzą, że trwają prace nad nową formułą porannego pasma. Nie zaprzeczają, że mógłby w nim występować Wojewódzki.

Eska Rock zdjęła z anteny audycję Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego "Poranny WF" po burzy, jaką wywołały ich obraźliwe względem Ukrainek słowa. Wojewódzki mówił na antenie, że po porażce Ukrainy "zachował się jak prawdziwy Polak" i "wyrzucił swoją Ukrainkę". Figurski na antenie dodał: "Ja po złości jej dzisiaj nie zapłacę" oraz: "Powiem ci, że gdyby moja była chociaż odrobinę ładniejsza, to jeszcze bym ją zgwałcił".

Tajemnica rozwiązana! Kim Dzong Un ma romans z zamężną piosenkarką >>

TOK FM PREMIUM