Pływalnia Neptun promuje tradycyjny model rodziny. Dają zniżki

Wybierasz się z dzieckiem do radomskiej pływalni Neptun? Zabierz współmałżonka. W trójkę dostaniecie większą zniżkę, niż gdybyś poszedł sam z dwójką dzieci. Pływalnia: Bo promujemy tradycyjny model rodziny - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

O nietypowej promocji napisał czytelnik do radomskiej "Gazety Wyborczej". Pan Marek. wybrał się w niedzielę popływać na basenie Neptun. Zabrał ze sobą dwoje dzieci - 8 i 12 lat.

"Chciałem skorzystać z promocji "Mama, tata i ja". Cena takiego biletu to 17 zł za trzy osoby za godzinę. Niestety, w kasie powiedziano mi, że z tej oferty może skorzystać tylko dwoje dorosłych z dzieckiem, a ja muszę wykupić bilet normalny oraz dwa ulgowe bilety. Koszt - 28 zł, a więc dużo drożej. Poczułem się dyskryminowany. A przecież basen będący własnością miasta powinien być przyjazny dla swoich obywateli oraz prowadzić politykę prorodzinną skierowaną do rodzin wielodzietnych, w tym szczególnie do rodzin z jednym rodzicem. Drugi aquapark w Radomiu - w rękach prywatnych - nie dyskryminuje jednego rodzica z dziećmi: oferuje mu bilet rodzinny, i to w znacznie niżej cenie niż basen Neptun. Tam cena biletu to 9 zł za osobę za trzy godziny" - oburza się pan Marek.

Wiceszef Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji potwierdza: - Pływalnia przygotowała specjalną ofertę dla grup składających się z mamy, taty i dziecka.

Cały tekst w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej".

DOSTĘP PREMIUM

DOSTĘP PREMIUM