Nawet zniszczone bilety są ważne. Ale kod kresowy musi być

Bilety na wczorajszy mecz można zwrócić albo ponownie wykorzystać - mówi TOK FM rzeczniczka PZPN. Najważniejsze, by widać było kod kreskowy. Mecz Polska - Anglia został przełożony i odbędzie się dziś o 17.00. Na Stadionie Narodowym, przy zamkniętym dachu. Kibice będą mogli obejrzeć grę polskich piłkarzy z trybun pod warunkiem, że mają stary bilet.

Najłatwiej będzie obejrzeć mecz mieszkańcom Warszawy i okolic. Reszta, która czeka na pojedynek z Anglią, musiała wykupić nocleg lub ponownie przyjechać do stolicy.

- Mamy do domu 200 kilometrów. Więcej już na Stadion Narodowy nie pojedziemy - opowiadają rozgoryczeni kibice z Białej Podlaskiej. Za każdy zwrócony bilet PZPN chce oddać pieniądze. Reklamacje najlepiej składać w miejscu zakupu, ale pomocny może się okazać adres e-mail: reklamacje@pzpn.pl.

Musi być kod kreskowy

Nie wiadomo, kiedy uda się odzyskać pieniądze. Każdy, kto nie rezygnuje z oglądania meczu na żywo, na stadion będzie mógł wejść już 3 godziny przed pierwszym gwizdkiem. - Bilety, nawet te najbardziej zniszczone, są ważne - zapewnia w rozmowie z TOK FM rzecznik PZPN Agnieszka Olejkowska.

- Nawet jeżeli został kawałek tego biletu, ale z kodem kreskowym. Te osoby, które korzystały z własnego wydruku biletów, są proszone o wydrukowanie biletu jeszcze raz - dodaje. Mimo całego zamieszania wokół przełożonego meczu Polska - Anglia biletów do sprzedaży na największym serwisie aukcyjnym w Polsce jest niewiele, sporo jest za to chętnych do tego, by na dzisiejsze spotkanie bilety kupić. Niestety - PZPN biletów z dzisiejszych zwrotów nie będzie ponownie sprzedawał.

- Nie ma takiej możliwości. Nie prowadzimy sprzedaży. Na stadionie nie ma kas - dodaje Olejkowska.

DOSTĘP PREMIUM