Lotto: dziś do zgarnięcia 50 mln zł. Nie wyślesz kuponu? Nie sprawdzaj numerów

Dziś megakumulacja w Lotto. Do wzięcia 50 mln złotych. Szansa na wygraną to jeden do czternastu milionów. Jedni zagrają na chybił trafił, inni wyślą te same numery co zwykle, jeszcze inni w ogóle nie zajrzą do kolektury, bo nawet 50 mln nie robi na nich żadnego wrażenia... Ale jeśli nie zagracie, pod żadnym pozorem nie sprawdzajcie wieczorem numerów - niech ta historia będzie wystarczającą przestrogą.

Natalia z Marcinem od kilku lat mieszkają w Anglii. Wyjechali tam do pracy zaraz po szkole średniej, tak jak setki tysięcy młodych Polaków.

Pewnego poranka oboje obudzili się w błogich nastrojach. Wszystko przez sen. - Zaczęłam opowiadać mężowi, że śniło mi się jak kupujemy nowy piękny dom, remontujemy go, kupujemy farby, podjeżdżamy dużymi samochodami... i tak mu opowiadam, a on patrzy na mnie z niedowierzaniem - uśmiecha się Natalia.

Okazało się, że Marcin tej nocy miał dokładnie taki sam sen. Uznali, że to znak "z góry" i muszą zagrać w Euromilion, tym bardziej że tego dnia w kumulacji było do wzięcia 36 mln funtów. Skreślili te same numery co zwykle - ich numery (5 liczb plus dwie dodatkowe). - Wsadziłam mężowi kupon w kieszeń spodni, żeby na pewno nie zapomniał go wysłać. Marcin tego dnia założył do pracy inne spodnie, a wieczorem obejrzał losowanie.

Zadzwonił do żony z płaczem. Długo nie mógł nic z siebie wydusić, w końcu przyznał, że zapomniał wysłać kuponu, a w losowaniu padły ich liczby. - Zareagowałam głupim śmiechem, zadzwoniłam do mamy i brata w Polsce, też płakałam - wspomina Natalia.

Okazało się, że tego dnia w Euromilionie nie wygrali 12 mln funtów. Były łzy, kłótnie... w końcu z zaciśniętymi zębami stwierdzili, że może pieniądze faktycznie szczęścia nie dają. Ale nadal grają. Natalia dziś jest z dziećmi w Polsce już wysłała kupon lotto, te same numery co w Anglii - myślę, że warto, trzeba szczęściu jakoś pomóc - kwituje z uśmiecham.

Zobacz wideo

TOK FM PREMIUM