18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Mocny powrót Ryśka z Klanu. Został gangsterem. ''Żesz k*** mać''

Piotr Cyrwus, znany jako ?Rysiek z Klanu?, powraca. W niemal 3-minutowym filmie klnie jak szewc i opowiada o tym, że nie można psów kopać ani wyrzucać z samochodu. Spot kampanii na rzecz fundacji Przytul Psa robi furorę w internecie.

"Kampanie społeczne to zawsze niezłe g**no" - rzuca bez ogródek Cyrwus na początek spotu "Mafia dla psa". A potem jest już tylko lepiej. W świetnie zrealizowanym filmie Cyrwus ucharakteryzowany jest na klasycznego gangstera, który z werwą rozporządza swoimi podwładnymi.

Cierpliwie tłumaczy, co z psem robić można, a czego nie należy (kopać, wyrzucać). Puszcza też do nas oko, gdy opowiada o eleganckiej gablocie, "może nie do końca naszej". Wszystko to na rzecz fundacji Przytul Psa, którą można wspomóc przez SiePomaga.pl

Uwaga. W filmie pada dużo przekleństw

 

Na planie Cyrwusowi towarzyszą aktorzy: Michał Czernecki, Marcin Sztabiński, Michał Piela oraz Piotr Bujnowski.

Główne przesłania kampanii: nie bijcie psów, nie przywiązujcie ich w lesie, nie wyrzucajcie z samochodów oraz... "świat się nie kończy, nawet jak ci pies się zeszcza w gablocie".

"Co Ty chłopaku masz w głowie?"

Twórcy spotu "Mafia dla psa" opowiadają, że dzwonili do Piotra Cyrwusa z duszą na ramieniu. - Piotrek to legenda. Niełatwo zadzwonić do legendy i za proponować bardzo "zryty" scenariusz - opowiada Kazimierz Zbąski dla mediafun.pl. Odpowiedź aktora? "Co ty masz chłopaku w głowie? Ty to napisałeś? Zaj**te wchodzę w to!". Czytaj cały wywiad >>

Fundacja Przytul Psa zajmuje się wyszukiwaniem nowych właścicieli dla bezdomnych zwierząt, prowadzi sieć domów tymczasowych, pomaga schroniskom. Cały czas szuka wolontariuszy.

Funkcję można wesprzeć przez serwis: SiePomaga.pl >>

 

Strona fundacji "Przytul Psa" >>

DOSTĘP PREMIUM