Janina Ochojska czeka na pomoc. W czwartek ma kolejną operację

Europosłanka Róża Thun na swojej stronie apeluje o pomoc dla Janiny Ochojskiej. Szefową Polskiej Akcji Humanitarnej czeka kolejna operacja - tym razem barku. Potrzeba 40 tys. zł.

Janina Ochojska, twórczyni Polskiej Akcji Humanitarnej, od lat pomaga ludziom na całym świecie. Mimo ograniczeń, które wynikają z choroby Heinego-Medina, na którą choruje od dziecka Ochojska organizuje i niesie pomoc potrzebującym na całym świecie - po klęskach naturalnych czy w najbiedniejszych i najbardziej niebezpiecznych zakątkach świata.

W czwartek 13 grudnia Ochojska ma przejść kolejną z wielu operacji. Tym razem barku. - Ta operacja umożliwi Jance dalsze samodzielne poruszanie się o kulach. Bez niej w niedługim czasie będzie musiała poruszać się na wózku inwalidzkim - pisze Róża Thun. - Janka wiele razy za swoją działalność humanitarną była nagradzana. Od samego początku Fundacja była dla niej najważniejsza dlatego też wszelkie nagrody, które otrzymała przekazywała na projekty pomocowe dla najbardziej potrzebujących. Dziś sama potrzebuje Naszej pomocy, czekając na kolejną operację, która pozwoli Jance realizować marzenie życia, aby czynić ten świat lepszym! - apeluje Thun na swojej stronie internetowej .

Szacowany koszt tej operacji wraz z kosztami hospitalizacji to 40 tys. zł. Wpłat można dokonywać na konto: Fundacja Integracja nr konta 83 1370 1037 0000 1706 4021 2503 z dopiskiem: na operację dla Janki.

Ochojska o pomaganiu: Najgorsza chwila? Sarajewo. Musiałam wyrzucić z autobusu matkę z dzieckiem

TOK FM PREMIUM