TygodnikLisickiego.pl już w sieci. "Niezależność daje siłę"

"Wspólne pismo autorów, którzy wierzą, że tylko niezależność daje prawdziwą siłę" - pod takim hasłem ruszył nowy serwis internetowy Pawła Lisickiego. Pod adresem Tygodniklisickiego.pl znajdziemy już pierwsze artykuły publicystów związanych wcześniej z "Uważam Rze".

Jakich autorów znajdziemy na stronach nowego serwisu? Szkielet redakcji "Tygodnika Lisickiego" tworzyć będą przede wszystkim prawicowi publicyści, którzy odeszli bądź zostali zwolnieni z "Rzeczpospolitej" lub "URze". Na razie znaleźli się wśród nich m.in. Cezary Gmyz, Rafał Ziemkiewicz, Piotr Semka, Bronisław Wildstein, Piotr Gabryel, Tomasz Wróblewski czy Waldemar Łysiak.

Celem Pawła Lisickiego, szefa nowego tygodnika, jest stworzenie tytułu, który wypełni miejsce po "dawnym" "Uważam Rze". - Mogę obiecać jedno: tak jak dawne "Uważam Rze" będzie to pismo całkiem niezależne. Prawicowe i konserwatywne, odważne i krytyczne, ale nie partyjne - zapowiada Lisicki o swoim nowym serwisie.

Nazwa "Tygodnik Lisickiego" jest, jak informuje jego redaktor naczelny, tymczasowa. - Zgodziłem się tymczasowo użyczyć temu projektowi swojego nazwiska. Wbrew nazwie nie jest to jednak pismo moje, ale wspólne - napisał Paweł Lisicki.

Pierwsze artykuły są już dostępne na stronie Tygodniklisickiego.pl .

TOK FM PREMIUM