Mieszkanka Radomia zasłużyła sobie na lincz w sieci [WYNIKI SONDY]

Niemal połowa pytanych przez nas internautów uważa, że mieszkanka Radomia, która wzięła udział w miejskiej wigilii, zasłużyła sobie na lincz, który spotkał ją w sieci.

W naszej sondzie zadaliśmy pytanie: "Czy mieszkanka Radomia, zwana w internecie >>chytrą babą<< (po jej sfilmowaniu podczas miejskiej wigilii), zasłużyła sobie na lincz, który spotkał ją w sieci?". 45 proc. czytelników portalu Gazeta.pl uznało, że tak. "Oczywiście, że zasłużyła. Była bardzo zachłanna, zupełnie nie zwracała uwagi na atmosferę świąteczną ani na innych, którzy być może też chcieliby się poczęstować" - uważa blisko połowa pytanych.

26 proc. uważa, że "nie zachowała się właściwie, ale nie zasługuje na takie napiętnowanie. To czysty przypadek, że akurat ona została sfilmowana. Inni też byli zachłanni". "Każdy z nas w tej sytuacji mógłby się zachować podobnie. Przykłady zachowania tłumów podczas promocji w centrach handlowych świetnie to pokazują" - pod tak sformułowaną odpowiedzią podpisało się z kolei 11 proc.

Podczas poczęstunku na miejskiej wigilii w Radomiu mieszkańcy błyskawicznie zgarniali z udekorowanego stołu wszystko, co się dało. Filmik, który dokumentuje to wydarzenie, zrobił w internecie furorę.

DOSTĘP PREMIUM