Sejf Amber Gold czy czapka pilota OLT Express? Syndyk wyprzedaje [ZDJĘCIA]

Sejfy Amber Gold, uniformy służbowe pilotów i stewardes to część przedmiotów z kolejnej licytacji syndyka Amber Gold.

Syndyk masy upadłościowej firmy Marcina P. sprzedaje teraz wyposażenia biur Amber Gold. Można kupić meble biurowe, krzesła, sofy i fotele. Na liście są rarytasy, takie jak: luksusowa podłoga Mafi Dąb Country Vulcano. Cena za m kw. to około 400 zł.

Ubrania pilotów i stewardes

Na liście jest także drobny asortyment budowlano-wykończeniowy (wykładzina, grzejnik, drzwi, itp.); System zasilania awaryjnego z agregatem prądotwórczym, system podtrzymania napięcia UPS, system kontroli dostępu.

Gratką nie tylko dla miłośników lotnictwa może być odzież służbowa pilotów i stewardes. Wystawione na sprzedaż są też walizki podręczne Samsonite.

Przedmioty można obejrzeć w ich składowni, tj.: Fabryce Mebli Okrętowych Famos w Starogardzie Gdańskim, w Gdańsku przy ul. Stągiewnej 11, w Starogardzie Gdańskim przy ul. Lubichowskiej 178 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00 po wcześniejszym umówieniu się, jak również pod nr. tel.: 795 051 390, 881 525 386.

Pieniądze ze sprzedaży zwiększą pulę, która zostanie przeznaczona na spłatę blisko 13 tys. wierzycieli.

Złoto z Amber Gold?

Przypomnijmy: Amber Gold inwestowała w złoto i inne kruszce. Działała od 2009 r. Klientów kusiła wysokim oprocentowaniem inwestycji, przekraczającym nawet 10 proc. w skali roku (znacznie przewyższało oprocentowanie lokat bankowych).

13 sierpnia 2012 r. ogłosiła decyzję o likwidacji, nie wypłacając ulokowanych środków i odsetek tysiącom klientów. 20 września sąd ogłosił upadłość likwidacyjną Amber Gold.

W sierpniu 2012 r. Prokuratura Okręgowa w Gdańsku, która wraz z ABW prowadziła śledztwo w sprawie Amber Gold, przedstawiła prezesowi Marcinowi P. siedem zarzutów, m.in. oszustwa znacznej wartości. Grozi mu za to do 15 lat więzienia.

TOK FM PREMIUM