Stanął w obronie dziewczyny. Dostał kilka ciosów nożem. Policja szuka napastników

Policja szuka dwóch mężczyzn, którzy około godz. 3 w nocy w Łodzi śmiertelnie ugodzili nożem 20-latka. Mężczyzna stanął w obronie swojej koleżanki.

Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Piotrkowskiej, w pobliżu skrzyżowania z ulicą 6 Sierpnia. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dwóch napastników zaatakowało 20-letniego łodzianina, zadając mu kilka ciosów nożem. Mężczyzna zginął na miejscu. Sprawcy zbiegli. Zdarzenie miało miejsce pod sklepem. Napastnicy najpierw zaczepili dziewczynę, w której obronie stanął mężczyzna później śmiertelnie ugodzony.

- Napastnicy to schludnie ubrani i dobrze zbudowani mężczyźni około trzydziestki. Apelujemy do wszystkich, którzy byli świadkami, albo mają informację w tej sprawie, by zgłosili się do najbliższej komendy lub zadzwonili pod 112 - mówi w rozmowie z Gazeta.pl Radosław Gwis z policji w Łodzi.

Policjanci zabezpieczyli już nagrania z kamer monitoringu miejskiego. W sprawie można się skontaktować z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu KMP w Łodzi pod nr. tel. 42 665 14 51 w godz. 8-16 lub całodobowo pod nr. 997 lub 112.

DOSTĘP PREMIUM