Rozbili bank w Lotto. Padła wygrana w wysokości blisko 29 mln zł

Prawie 29 mln zł - tyle w sobotę wygrał szczęśliwiec, który trafił szóstkę w Lotto. To pierwszy raz w tym roku, kiedy padła tak wysoka wygrana. Milion padł zresztą także w losowaniu Lotto Plus.

Szczęśliwy gracz wygrał dokładnie 28 825 110 zł. Liczby, które przyniosły gigantyczną wygraną, to: 20, 10, 48, 27, 36 i 15.

Szczęście dopisało także przy okazji dodatkowego losowania Lotto Plus, w którym innemu graczowi udało się za los wart 1 zł wygrać 1 mln zł. Tym razem bank kolektury rozbiły: 21, 15, 27, 35, 17 i 32.

Miejsca, w których zostały zakupione zwycięskie losy, podane zostaną w poniedziałek.

Czwarta najwyższa wygrana w historii

To pierwszy raz w tym roku, kiedy padła tak wysoka wygrana. Wynik blisko 29 mln zł uplasuje się na czwartym miejscu w historii najwyższych wygranych w Lotto. Wszystkie pierwsze trzy należą do szczęśliwców z zeszłego roku.

Najlepszy wynik padł niemal dokładnie rok temu - gracz z Gdyni wygrał niemal 34 mln zł. Na drugim miejscu uplasował się kupiec, który los wart blisko 31 mln zł nabył w bolesławieckiej kolekturze. Na trzecim miejscu znalazł się szczęśliwiec z Bolimowa, który wygrał ok. 29,5 mln zł.

Zobacz wyniki Lotto >>

DOSTĘP PREMIUM