Leżysz w szpitalu? Co dostałeś do jedzenia? Czekamy na Wasze zdjęcia

Czym jest karmiony pacjent w polskim szpitalu? Czy faktycznie jest tak jak w opinii głoszonej od lat: nie dość, że niesmacznie i brzydko, to jeszcze małe porcje? Czy może coś się zmieniło na lepsze? Pokażcie, co jecie w szpitalach. Wyślijcie nam zdjęcia.

- Co za wspaniałe danie - ironizuje pacjent jednego z poznańskich szpitali. - Pytanie, czy to frisbee, ringo, czy to jest obiad - dodaje. Mówi o obiedzie, jaki zaserwowano mu w klinice, w której czekał na operację. Kucharz przygotował dla niego trzy bezkształtne placki , tak twarde, że można by tłuc nimi szkło.

Masz podobne doświadczenia z polską służbą zdrowia? Leżysz w szpitalu (lub ktoś z twoich bliskich) i zmuszasz się do jedzenia paskudztwa? A może masz większe szczęście i trafiłeś na dobrych kucharzy? Wyślij nam zdjęcia szpitalnych posiłków. Napisz w jakim szpitalu, w jakim mieście i kiedy została wykonana fotografia. Wspomnij także na jakim oddziale przebywasz (lub ktoś z Twoich bliskich) i czy twoja choroba wymaga szczególnej diety.

Zdjęcia można wysyłać poprzez TEN FORMULARZ >> lub mms-em, na numer 605 24 24 24.

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM PREMIUM