Komentarze (179)
"Czy Macierewicz przełknie krzywdę swojego złotego chłopca? Zapowiada się wojna na górze"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • newpatric

  Oceniono 14 razy 4

  Podali, że będą przyznawać

  Order Misia Białego

  szczególnie zasłużonym z poniższej listy:

  misiewicze.pl/lista-misiewiczow

 • passtorian

  Oceniono 3 razy 3

  Ku..., Antek planowal juz szlify oficerskie dla mlodego a tu taki nieprzewidziany rejwach! I armia terytorialna w pelni nie gotowa by to wszystko sila uspokoic!
  Misiu, milcz, cokolwiek by sie stalo. Ty mnie nie wydaj, a ja Ci w biedzie pomoge. A kaczora zalatwimy razem. Razem z Rydzykiem.

 • passtorian

  Oceniono 3 razy 3

  A tak dobrze obciagal !!! Ale przeciez niec straconego, Antos. Zalatw mu kwatere kolo MONu, juz prywatnie i dalej jazda. A tak poza nawiasemmlody Edward tak dobrze nie ciagnie?

 • villk

  Oceniono 3 razy 3

  im dłużej się będą gryźli tym więcej ciekawych rzeczy się dowiemy .

  h ttp://www.tokfm.pl/blogi/villk/2017/03/walka_trwa/1

 • rot.leszek

  Oceniono 15 razy 3

  Zachowanie Macierewicza w sprawie Misiewicza to taka nowa forma Coming aut

 • m4t

  Oceniono 11 razy 3

  Zamiast dawać mu posady mógł się z nim przespać... nie było by takiego bałaganu.

 • kurnadziad

  Oceniono 2 razy 2

  W tym MON, to ostatnio panuje jakaś straszna ruja... Jako obywatel i podatnik, nie chcę tego oglądać i przeznaczać na to moich ciężko zarobionych pieniędzy.

 • donmarek

  Oceniono 2 razy 2

  Antek, nie daj się. Co taki konus przy Tobie znaczy? Czapką go przykryjesz.

 • leszek.30

  Oceniono 14 razy 2

  Macierewicz powinien zrezygnować ze stanowisk i podążyć za swoją wielką miłością, Bartkiem Misiewiczem... Miłość przenosi góry..!!!

 • tetradrachma

  Oceniono 15 razy 1

  PiS, i w ogóle wszelka rządząca hołota może przetrwać tylko, i tylko, dzieki temu że Polacy (w swej masie) to ciemna, niewykształcona, pełna zabobonu i kołtuństwa zbieranina.TAK jak, ponad 2000 lat temu w Rzymie, tuż przed upadkiem Republiki, trzech cwaniaków (Pompejusz, Cezar i Krassus) zjednało motłoch darmowym chlebem, igrzyskami i nadaniem ziemi. Podobieństw aż nadto !

 • krzywelustro

  Oceniono 13 razy 1

  Tylko patrzeć, jak Macierewicz będzie chodził z Misiewiczem w klapie.

 • tece92a

  Oceniono 17 razy 1

  Maciarewicz ma wunderwaffe. - Błyskawicznie ewakuując się ze Smolenska,by nocnyną,brawurową akcją,prawie jak pułkownik Otto Skorzenny z II Wojny,przejąć archiwum - pokazał,że kto ma te akta,ma klucz do Sezamu.

 • nowomysliciel2010

  Oceniono 17 razy 1

  Co maciora zrobi bez swego kochanego misia. Oby zniknął raz na zawsze i przestał szkodzić. Musi jednak odpowiedzieć za demontowanie wojska, za zerwanie kontraktu, za ujawnienie agentów , za kłamstwa i za idiotyczną komisję w sprawie katastrofy smoleńskiej oraz za deptanie pamięci ofiar i ich rodzin. Maciora to śmierdzący zakalec polskiej polityki.

 • bjuras

  Oceniono 35 razy 1

  Kaczyński ma problem z Macierewiczem. Nie może go odwołać z MON, nie może go pozbawić wpływów w PIS.
  Wyobraźmy sobie, że go odwołuje. Natychmiast upada religia smoleńska, bo świr pociąga za wszystkie sznurki dotyczące śledztwa w sprawie katastrofy i co rusz oskarża polityków obozu rządzącego z tamtego okresu o jej spowodowanie. Kaczyńskiemu jest to na rękę, bo maskuje prawdziwe powody wylotu drugiego Kaczora ze świtą do Smoleńska, oddala odpowiedzialność kancelarii prezydenta za przygotowanie lotu, wybiela naciski prezydenta na załogę TU154, nie ujawnia rozmowy braci w czasie lotu.
  Było by po Kaczyńskim, po PIS. Kaczyński okryłby się hańbą i być może stanął by przed Trybunałem Stanu. Co by mu pozostało? Żyć w hańbie, czy może wyjście honorowe w postaci sznura, lub pistolecika.
  Kaczyński phórz, pozostawi Macierewicza, ale ustali z nim pewne reguły współpracy.
  Obu takie rozwiązanie odpowiada.

 • kurnadziad

  Oceniono 4 razy 0

  Apteki dla aptekarzy, buty - dla szewców, lasy - dla leśników, a rola - dla rolników. A Misiewicz - dla misków przebudzonych na wiosnę....

 • klarneta8

  Oceniono 4 razy 0

  Misiewicza juz ''nie ma'' na razie, a czym dla polskiej obronnosci zasluzyl sie MLODZIAN Z AMERYKI? Czy to jest normalne, by takich mlodych ludzi zatrudniac w TAKIM RESORCIE?

 • newpatric

  Oceniono 12 razy 0

  Sensacyjna opinia brytyjskiego wywiadu. Mocny cytat: "Polska przestaje byc sojusznikiem i staje się zagrożeniem"

  Polityka" opublikowała tekst zatytułowany "Mali agenci", w którym opisuje "jak ludzie Macierewicza rozbili polski kontrwywiad". Tygodnik zarzuca władzy PiS wyrzucanie oficerów, degradacje i mobbing, a w konsekwencji doprowadzenie do samobójstwa jednego z oficerów.

  Jednak tragiczny koniec życia Waldemara K. to nie koniec złych wiadomości na temat polskiego kontrwywiadu, jakie ma do przekazania "Polityka". Gazeta cytuje także opinię brytyjskiego wywiadu MI-6 na temat Polski. Delikatnie rzecz ujmując nie jest to opinia pochlebna, lecz alarmująca. Według cytowanego przez "Politykę" fragmentu raportu, Polska, która zgodnie ze słowami ministra Waszczykowskiego jeszcze na krótko przed Brexitem upatrywała w Wielkiej Brytanii najważniejszego sojusznika w Unii Europejskiej, jest przez nią postrzegana jako kraj, przed którym trzeba się mieć na baczności.

  Powód? Brytyjczykom nie podoba się wyrzucanie przez PiS ludzi z pracy w administracji, co ma osłabiać pozycję Polski i jej bezpieczeństwo, a pośrednio bezpieczeństwo europejskie. Na miejsce wyrzuconych przez PiS mają masowo próbować przeniknąć rosyjscy agencji. Opinia MI-6 jest jednoznaczna - Polska wpada w ręce Rosji i zaczyna być zagrożeniem dla Europy.

  "Efektem obecnych czystek, przeprowadzanych przez polskie władze, są masowe próby infiltracji ze strony rosyjskich służb, które chcą umieścić jak najwięcej swych ludzi w polskiej administracji. Polska przestaje być sojusznikiem w obliczu wyzwań ze strony Rosji i staje się zagrożeniem dla całej naszej wspólnoty" - taki cytat MI-6 przytacza "Polityka".

  Całość: natemat.pl/205323,polityka-cytuje-sensacyjna-opinie-brytyjskiego-wywiadu-polska-przestaje-byc-sojusznikiem-staje-sie-zagrozeniem

 • kolo125

  Oceniono 14 razy 0

  tak tak nazywajcie te wszystkie pisowskie MIERNOTY "złotymi chłopcami"! żenada

 • peter.may

  Oceniono 16 razy 0

  Jakiekolwiek analizy sytuacji nie mają sensu. Sprawa jest prosta - nikt nie ma tyle władzy bez posiada kwitów i haków na szefa. To jest tak oczywiste jak to, że środa jest po wtorku.

  Kaczyński też ma cierpliwości i zaczyna tańcować z czarną wdową. Ryzykowany taniec, ale w pewnym momencie Macierewicz może okazać się już za ciężką kulą u nogi. Być może będzie warto zapłacić cenę za pozbycie się kuli u nogi. Pożyjemy, zobaczymy.

 • red.bmx

  Oceniono 16 razy 0

  Macierewicz cierpi.
  Miłość jest ślepa a serce nie sługa.

 • pocomiwaszekonto

  Oceniono 32 razy 0

  Syn czy kochanek?

 • kotprezesa

  Oceniono 32 razy 0

  Spokojnie, rydzyk podsunie maciorowi jakiegoś ministranta.
  Alleluja! I od tyłu!!!

 • japka_putina

  Oceniono 34 razy 0

  Jeżeli Macierewiczowi można tak łatwo i bezkarnie napluć w twarz, dowalić Misiewiczem i poprawić Berczyńskim, to co powstrzymuje Kaczyńskiego przed usunięciem megaszkodnika z MON i z Politbiura, czy jak to się u nich nazywa? Co w ogóle skłoniło/zmusiło Kaczyńskiego do użycia tego szaleńca? Na jakie wyniki liczył oddając mu religię smoleńską?

  Nie róbmy sobie jaj. Kaczyki to owładnięty rządzą zemsty psychol, zacofaniec i niedojda, ale nie aż taki dureń, by brać dobrowolnie na pokład takiego krokodyla (trafne określenie z kabaretu) i pozwalać mu na wszystko. Tak krótkowzroczny nie mógłby być nawet niewidomy od urodzenia.

  Antek, odwiń się i pokaż kurduplowi, co to zemsta! PiS w pisdu!

 • elinstal

  Oceniono 30 razy 0

  Oni 4 lata nie dadzą rady, ta kolejka za szybko jedzie, a ciągle przyspiesza.
  :D

 • lech2011

  Oceniono 11 razy -1

  no, no Antoni, ja ci jeszcze pokażę !
  Tę teczkę to wsadź sobie w du pę !

 • jnd

  Oceniono 25 razy -1

  Kaczynski popelni duzy blad jeśli podda się kłamliwej propagandzie w zasadzie we wszystkich mediach prywatnych, które maja interes w tym aby obecny burdel prawny istniał jak najdłużej i aby mogly być bezkarne w głoszeniu kłamliwych informacji, bo wiedza ze PIS chce prawo zaostrzyć w tym obszarze również.
  Powinien raczej skupic się na zatrudnieniu lepszych medialnych specjalistow co te oglupiajaca propagandę zniwelują i osmiesza.

 • notremak

  Oceniono 19 razy -1

  Chyba jednak Marczak Tadeusz jest najgłupszy licznej rodziny z piss-trolli?
  Czy jednak gr_u_by albo ragefox, kkes, losiu...?

 • notremak

  Oceniono 19 razy -1

  Mam nadzieję, że Baczyński ma rację.
  Z radością czekam na dalszy ciąg wojny o Piękną (? - de gustibus...) Helenę.
  I cała normalna Polska, chyba jednak większa od Wolski.

 • berek-oberek

  Oceniono 11 razy -1

  Słuszna diagnoza: "sztucznie wykreowany jarmarkowy autorytet naczelnego wodza armii" nie wytrzyma zderzenia z rzeczywistością, Macierewicz będzie musiał zareagować pokazem siły, aby nie stracić twarzy i pozycji, to tego jednak będzie potrzebował koalicji a na Rydzyka nie ma co liczyć.

 • judas1

  Oceniono 21 razy -1

  może już czas na Edmunda Jannigera?

 • sailor20170605

  Oceniono 13 razy -1

  jeżeli by do tego doszło była by to ironia losu.

 • baaag

  Oceniono 29 razy -1

  Misiu ze swoją rozciągliwą trąbką...

 • agencik07

  Oceniono 27 razy -1

  Nikt mi nie powie, że ten facio na zdjęciu jest normalny. Chętnie starł bym mu ten głupkowaty uśmieszek z tej fałszywej gęby!

 • kunwyscigowy

  Oceniono 21 razy -1

  It must have been love but it's over now.
  It must have been good but I lost it somehow.
  It must have been love but it's over now.

  Może nagrać jakąś komedię romantyczną na ten temat było "Pretty women' to może teraz "Ugly boy" - np. wracając do stolicy starszy polityk, źle się poczuł i kazał borowcowi zajechać do apteki np. o wdzięcznej nazwie Aronia, tam na kolanach duży grubawy chłopiec szorował podłogę, nieco wypinając nieco tłusty. Borowiec otwierając drzwi politykowi trzepnął w zad chłopca ten się odwrócił i stanął twarzą w twarz z eleganckim starszym panem.....................
  From the moment we touched 'til the time had run out.

 • szczepama

  Oceniono 23 razy -1

  Pasują do siebie. Zasób oleju w muzgownicy identyczny. Chemia też jest, więc chłopcy nie kryjcie swoich uczuć.

 • zdzisek1949

  Oceniono 2 razy -2

  Czy to prawda,ze Jerzy Baczyński wykorzystywał seksualnie pewną
  rudą dziennikarkę - chodziły słuchy,że w ramach pracy za seks ???

 • starszy-65

  Oceniono 12 razy -2

  Od dawna było wiadomo co łączy Macierewicz z klerem a rozdzielanie kochanków zawsze miało za sobą krwawe historie ale przecięż Macierewicz i Misiewicz nie są kochankami więc żadnych historii nie będzie i popieram tych co cenią milczenie na tematy pseudo seksi.

 • zgryz3

  Oceniono 32 razy -2

  Macierewicz jest najbezczelniejszą świnią, jaką w życiu widziałem. Że jest homo, to pies go tego, ale otwarcie faworyzować gołowąsa i smarkacza, dawać mu ciężkie pieniądze, wtykać na eksponowane etaty na oczach całego narodu, zmuszać generałów do salutowania g ó w n i a r z o w i, upokarzać armię, potrafi tylko ludzka świnia bez żadnych moralnych i obyczajowych zasad. Nie mam wątpliwości, że na koniec odpali rakietę i powie o Smoleńsku: "Kłamałem". Tylko że to wiadomo od pierwszych dni po katastrofie. Więc nie dość, że jesteś, Macierewicz, świnia i zdrajca, to w dodatku pospolity głupek.

 • sacc77

  Oceniono 20 razy -2

  MACIEREWICZ NIE ODPUŚCI KRZYWDY SWEGO UKOCHANEGO!
  MIŁOŚĆ JEST ŚLEPA ALE I MŚCIWA.

 • grab31

  Oceniono 30 razy -2

  Maciera ma wojsko... ciekawe, czy dotrzyma do 29 czerwca....
  pl.wikipedia.org/wiki/Noc_długich_noży

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 22 razy -2

  ..albo jest nieobliczalnym politycznym amatorem i zadufakiem...
  Dopiero teraz się to odkrywa? Ile on już polskie społeczeństwo kosztował, setki procesów, komisji, zaskarżonych odszkodowań, dodatkowych emerytur...
  Misiewicz jest tylko jednym z najmniejszych skandali...

 • morsik2

  Oceniono 42 razy -2

  Wojna Trojańska też się zaczęła od miłości. Co prawda Bartuś to nie Helena, ale jak uczucie silne to nic nie poradzisz.

 • agencik07

  Oceniono 40 razy -2

  Szmaciereiwcz nie musi mieć haków na Jarosława. Wystarczy, że ojciec Belzebub cofnie mu swoje poparcie i po Kaczyńskim. A Szmacierewicz jako opiekun synalka Belzebuba (niejaki Misiewicz) ma zapewnione szerokie plecy i wszelką możliwą pomoc.

 • e-komentarz

  Oceniono 36 razy -2

  Jeśli Antoni rozwali PiS to będzie jego najbardziej patriotyczny czyn.
  Może być nawet uznany jako okoliczność łagodząca przyszły wyrok TS.

 • n29a

  Oceniono 22 razy -2

  A ja donoszę bezinteresownie, powodowany musi szacunkiem dla nieoficjalnego centrum waaadzy w Bolandii, żem zoczył wczorej plakatum wielkie na miaście, że w kinematografie pokazywać będą obraz o tym, że jakoby jakieś dziecko rządzi. I inskrypcja głosiła "bezzębny i bezwzględny". Mojemu oburzeniu nie ma końca. Jak tak można?

 • Adam Kerr

  Oceniono 20 razy -2

  wyje/bać Antka jak najprędzej, jego wpływy są przeceniane, stoi za nim tylko margines wyborców (radiomaryjcy) nawet jeśli oni odejdą z Antkiem, to jednocześnie wyje/banie go sprawi że co najmniej tylu samo wyborców przybędzie, to ci którzy wcześniej nie głosowali na pis ze względu na Antka

 • 1tat-arak

  Oceniono 15 razy -3

  Od '89 solidaruchy skaczą sobie do gardeł. I tylko Polski szkoda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX