Komentarze (109)
"Prezydent powiedział Ziobrze: panie Zbigniewie, pan zrąbał swoją robotę"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • janek2010

  Oceniono 10 razy 6

  wg mnie te wszystkie udawane zebrania po zapowiedzianym vecie to gra tego szalonego kurdupla . Stanowcza reakcja Zachodu a co najważniejsze protesty świadomych Polaków musialy doprowadzić do veta ..teraz Adrian zgłosi swoje projekty w których zadecyduje on albo 3/5 posłów , pogada,że zablokował zawłaszczenie państwa przez pis a tak naprawdę szalony kurdupelek będzie musiał wykonać jeden telefon więcej i zjego punktu widzenia nie zmieni się nic ...czy naprawdę uważacie ,że to jest jakakoliwiek zmiana czy sędziów wybierze zeroziobro czy adrian ?

 • 92ilme

  Oceniono 11 razy 5

  Minister Zero sprowadzony do poziomu gleby. To w jego ministerstwie stworzono te trzy gnioty prawne lamiace Konstytucje. Na szczescie PAD po protestach spolecznych zawetowal dotyczczas dwa z nich. Zero powinien podac sie do dymisji, albo Kaczor aby zachowac morde powinien go wyp...c.

 • luxveritaspol

  Oceniono 4 razy 4

  Panie Ziobro, a jak długo będą siedzieć w więzieniu - bez wyroku i bez zarzutów- Mateusz Piskorski i Roman Kotliński ?
  Czy to nowy sposób władzy na pozbywanie się przeciwników politycznych niemiłych waszym mocodawcom i rozkazodawcom ???

 • oldshatterhand.pl

  Oceniono 8 razy 4

  To jest tylko zagrywka kontrolowana przez Kaczynskiego i Dude.

 • arwena2010

  Oceniono 5 razy 3

  ja bym się tak bardzo nie podniecała. To tak jak terrorysta najpierw mówi-obetnę ci lewą rękę,prawą rękę, i jedną nogę. A potem po kilku dniach jak go wszyscy wokoło błagają nie rób,nie obcinaj- łaskawie oznajmia i mówi -PATRZCIE rebiata -jestem dobry.Nie obetnę nogi, i zostawię jedną rękę...ale drugą prawą ciach ciach

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 5 razy 3

  Nie ufam żadnemu pisowcowi,ani ziobrystom.

 • q3000

  Oceniono 5 razy 3

  Pan minister zero spadł nagle do poziomu minus jeden a licząc dwa weta nawet minus dwa ...

 • eski57

  Oceniono 7 razy 3

  - minister Ziobro się rozpędził z myślą przewodnią ; " ja wam SAM w d. .. pę DAM " , a prezydent nie całkiem , ale .. go przykrócił ! Długo nie słychać prezesa ! - może rozważają emeryturę polityczną J. Kaczyńskiego ? Dla własnego zdrowia i DOBRA NARODU , powinien dać sobie i wszystkim spokój z politykowaniem !

 • Piwo Jasne

  Oceniono 7 razy 3

  Prezes zapewne jest masochistą . Otaczać się po raz kolejny takimi ludźmi jak Zero, Macierewicz , Krychą Pawłowicz , która hamburgiery żre podczas obrad sejmu Konstanty Samo Zdrowie Radziwiłł. Same indywidua . Czekać tylko na nominację Terlikowskiego bo kolejną kosmetykę Kaczor Masochista na pewno zrobi.

 • norton2

  Oceniono 7 razy 3

  No i co Zioberko? Byłeś - Jesteś i Będziesz totalnym ZEREM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Rację miał Pan Leszek Miller!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Ziobro - tzw "prawnik" od siedmiu BOLEŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Że też sieją takich PUSTAKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 5 razy 3

  ...Prezydent powiedział Ziobrze: panie Zbigniewie, pan zrąbał swoją robotę...
  Ziobro zostanie, Macierewicz zostanie i będą dalej jechać walcem i nie zboczą z obranej drogi. A Adrian zrobi parę kosmetycznych zmian, zamiecie błędy z Senatu pod swoje biurko jak i wypowiedzi pani prezes TK, że nie widzi żadnej sprzeczności tej reformy z Konstytucją...

 • krzywelustro

  Oceniono 2 razy 2

  Jeszcze trochę, to same PiSiory wywiozą Ziobrę na taczce z ciepłym gnojem.

 • elenem

  Oceniono 4 razy 2

  Bardzo mi wielki "cios" przeciez podpisał 3 ustawę dajacą Ziobrze władze nad sadami powszechnymi. Hańba !

 • easa-phone

  Oceniono 6 razy 2

  Teraz to Pan Prezydent Andrzej Duda, a wcześniej Adrian lub zwyczajnie jakiś tam Duda, a w komentarzach dupa. Jak to ludziom się zmienia. Ale to tylko przez chwilę i do wieczora wróci do stanu poprzedniego, a jutro nawalanka od nowa, bo protesty nieustaną i w zasadzie nic sobie pan (Andrzej, Adrian Duda) nie załatwił, nadal będzie znienawidzony, a o drugiej kadencji może pomarzyć, bo żadna ze stron konfliktu nie będzie chciała rozkraczonego. Chyba, że telefon od Merkel zadziałał jak posada na Tuska, czyli pecunia non olet, a Polonia prostituta.
  Roosevelt wygłosił zaś kuriozalne zdania: „Polska jest źródłem kłopotów od przeszło pięciuset lat. oraz „od 1939 roku tak naprawdę nie było żadnego polskiego rządu”.

 • white_lake

  Oceniono 8 razy 2

  to kiedy dymisja ZZ?

 • praskiso

  Oceniono 10 razy 2

  Nie dajcie się nabrać na te weta. To tylko środek przeciwbólowy. Mają ukrócić protesty. Trzecia ustawa, dająca uprawnienia Ziobrze do zaorania prezesów sądów jest tak samo groźna jak te dwie zawetowane. Ponadto prezydent zgłosi "własne" ustawy o KRS i SN. Są gotowe i czekają w szufladzie biurka Ziobry.

 • sthoss

  Oceniono 1 raz 1

  Frajerzy z gazety snują opowieści nic nie kumając z tej PiSowskiej ustawki. Prezydent nagle stal się ojcem narodu, poprawki przez niego wprowadzone będą kosmetyczne, Warszafka szczęśliwa że nie zostala potraktowana jak ostatnie bydło. Na razie...

 • a.k.traper

  Oceniono 1 raz 1

  Ziobro nie zrąbał a wykonał polecenie partyjne jak najlepiej umiał a że jest mierny to i efekty takie jak widać.

 • maks1956

  Oceniono 3 razy 1

  na taczkę go bo zasłużył sobie na nią

 • yot23znowunadaje

  Oceniono 5 razy 1

  A może to była zagrywka Jarosława do spóly z PAD, zeby wyciąć Delfina? Upokorzyc i pokazać, gdzie jest jego miejsce?

 • zdzichu_bhp

  Oceniono 5 razy 1

  Etam takie gadanie, że to cios. Przecież Pan Jarosław i Pan Zbigniew trzymają Pana Andrzeja za jajka i jak tylko będą chcieli to go umoczą. Zatem te weta są zasłoną dymna i uspokojeniem wrzeszczącego ludu a zapisy, które chcą przepchnąć PiS'owcy i tak przejdą. Wiadomo jaka jest strategia. Zrobić dużo szumu i zapowiedzieć większe zmiany, aby się później cofnąć z tych co najbardziej oburzają i wprowadzić te pomniejsze. Takie 2 kroki do przodu i 1 do tyłu. Robiąc to co jakiś czas i tak idzie się do przodu i o to właśnie chodzi.

 • zelenyles

  Oceniono 5 razy 1

  Ziobro to taki fachowiec który jeździł po służbowym laptopie samochodem żeby laptop pamięć stracił bo musiał go zwrócić hahaha a wystarczyło w internecie zapytać jak to się robi hahaha najlepszy wynik by osiągną jakby skłamał że zgubił i za niego zapłacił, a potem wrzucił do pieca hahaha

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 5 razy 1

  To dobrze, to bardzo dobrze, że prezydent zdołał wybić się na niepodległość.
  Szkoda tylko, że wyrwał z łap wściekłego Zera tylko Sąd Najwyższy i KRS.
  Ale dlaczego nie ulitował się nad sądami powszechnymi?
  Bo sądy powszechne nie weszły w dintojrę między Pałacem Namiestnikowskim a Pałacem Nowogrodzkim?

 • skaut001

  Oceniono 5 razy 1

  Pan prezydent postąpił tak, jak powinien postąpić strażnik konstytucji. Pokazał, że chce być prezydentem wszystkich Polaków i słucha ludzi, którzy stoją przed Pałacem Prezydenckim i przed sądami w 150 miastach w Polsce - ocenił Jacek Nizinkiewicz z "Rzeczpospolitej".

  Zadbał o swoja dupe a nie o Polakow

 • six_a

  Oceniono 5 razy 1

  adrian, twarzy nie odzyskasz, bo musiałbyś wrócić do programu wyborczego i go zrealizować, ale doceńmy, że starasz się zachować dupę przed batem prezesa, dlatego ziobro dostanie od ciebie w nagrodę sądy powszechne.

 • pysio62

  Oceniono 7 razy 1

  To byla dobra decyzja Dudy, ale ciekawe czy te nowe ustawy nie beda sie tylko troche roznic od tych zawetowanych? Duda powinien tez zawetowac trzecia ustawe, ustawe o ustroju sadow powszechnych. Mysle, ze te weta uratowaly, na dzisiaj, Kaczynskiego i PIS od pozbawienia wladzy przez walczacych o swoja wolnosc i demokracje Polakow.

 • jtby

  Oceniono 7 razy 1

  Może Duda doszedł do wniosku, że Ziero jest jeszcze bardziej popaprany NIŻ Mały i będzie jemu i wszystkim zagrażał.

  Może Ziero już sprząta, bo strona Ministerstwa Sprawiedliwości nie reaguje, a na obejściu przez BIP do wyszukiwarki podmiotów przerwa techniczna. Już nie pamiętam, czy on poprzednio kąpał się ze swoim służbowym laptopem, czy go młotkiem traktował.

  Może manifestacje powinny przenieść się pod MS : ZIOBRO MUSI ODEJŚĆ !!!

 • cezar85

  Oceniono 7 razy 1

  nie dziś, to jutro

  ale podpisze

 • nemilek

  Oceniono 7 razy 1

  Naród pokazał tymi demonstracjami prezesowi i jego pomysłom na państwo TAKIEGO WAŁA JAK POLSKA CAŁA. Konfrontacja dwóch skrajnie różnych światopoglądów, dwóch różnych kultur czyli nasza wojna światów trwa. Rezydent nie chce już, tak jak wczoraj przewidywałem podpisywać najbardziej szalonych pomysłów pryncypała. Z pomocą przychodzą nam także instytucje unijne i USA, a ostatnio nawet Kościół , który połapał się, że traci wiernych popierając wyłącznie swoją partię. Paliwo smoleńskie od ogłoszenia bomby termobarycznej jako przyczyny katastrofy i wygrzebania wielu szczątków ofiar się wypala, więc prezes musi "na gwałt" dostarczać nowych rozpalających umysły tematów, więc nie da nam trochę odetchnąć przez te wakacje. Kaczyński zmaga się do tego coraz bardziej z hemoroidami i oddawaniem rzadkiego stolca, bo nie zmienia od dziesiątek lat swojego trybu życia, a jest to wybitnie siedzący tryb życia w połączeniu ze stresem, brakiem ruchu, znaczna nadwagą i niewłaściwym odżywianiem oraz oczywiście niedospanymi nocami, co będzie w najbliższym czasie owocować kolejnymi atakami wściekłości i zupełnie irracjonalnymi zachowaniami prezesa.

 • olorintr

  0

  ....spie...ł chyba, a nie zrąbał.....!!!

 • pyffello114

  Oceniono 2 razy 0

  Nawet tak doświadczony dziennikarz, jak pan Wroński kupił tę zagrywkę Dudy,która nie jest niczym innym, jak realizacją scenariusza Kaczyńskiego.

 • elenem

  Oceniono 2 razy 0

  Bardzo mi wielki "cios" przeciez podpisał 3 ustawę dajacą Ziobrze władze nad sadami powszechnymi. Hańba !

 • polsz

  0

  ustaw o sądach powszechnych i tak daje Zeru władzę nad sędziami

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 4 razy 0

  Weto, to także wyprzedzające uderzenie w stronę Ziobry, któremu już się dzisiaj marzy urząd prezydenta.
  Panie Ziobro,
  w pewnych miejscach, tak samo jak Napoleonów, jest sporo prezydentów.
  Będzie miał pan towarzystwo równie doborowe. M.in. pana Antoniego - generalissimusa.

 • janek2010

  Oceniono 4 razy 0

  nie cieszmy się przedwcześnie ... wg mnie te wszystkie udawane zebrania po zapowiedzianym vecie to gra tego szalonego kurdupla . Stanowcza reakcja Zachodu a co najważniejsze protesty świadomych Polaków musialy doprowadzić do veta ..teraz Adrian zgłosi swoje projekty w których zadecyduje on albo 3/5 posłów , pogada,że zablokował zawłaszczenie państwa przez pis a tak naprawdę szalony kurdupelek będzie musiał wykonać jeden telefon więcej i zjego punktu widzenia nie zmieni się nic ...czy naprawdę uważacie ,że to jest jakakoliwiek zmiana czy sędziów wybierze zeroziobro czy adrian ?

 • Piwo Jasne

  Oceniono 4 razy 0

  Zorro zawsze będzie Zorrem . Matematyki nie oszukasz . To było dzielenie przez zero panie Zbyszku.

 • s-w-z

  Oceniono 4 razy 0

  Czyżby Adrian zrobił to bez przyzwolenia prezesa? Po zaoraniu Trybunału Konstytucyjnego wystraszył się i zatrzymał w pół drogi? Ciekawe jak na to zareaguje główny udziałowiec pisowskiego rządu - Rydzyk ze swoją moherową armią.

 • lechu_55

  Oceniono 6 razy 0

  kurdupel zacisnął dupkę ! ze złości !

 • Michal Watroba

  Oceniono 3 razy -1

  Mam w Dudzie ten rzad i tego prezydenta, ale stwierdzenie, ze Duda “powiedzial” VS ktos mysli iz "Duda kieruje bardzo istotny komunikat...”, jest manipulacja czytelnikiem i bardzo niskim poziomem dziennikarstwa. Dno.

 • Piwo Jasne

  Oceniono 3 razy -1

  . Gdy zapada noc
  I księżyc jasno lśni.
  Przybywa Zbigniew
  Zwany Zorro.
  Ten Prawy i Sprawiedliwy
  Wycina znak "Z"
  "Z", które jest znakiem Zorro.

  Ref. Zorro, Zorro
  Zbigniew tak Prawy i Sprawiedliwy.
  Zorro, Zorro
  Co znak wycina swym ostrzem.

  2. Jest bardzo uprzejmy
  Ale nikczemni biorą nogi za pas.
  Kiedy ujrzą
  Znak Zbigniewa Zorro.
  znak Prawych i Sprawiedliwych,
  Pokornych, i Moherowych
  Niesamowity senior Zorro.

  Ref. Zorro, Zorro
  Ten Prawy i Sprawiedliwy .
  Zorro, Zorro
  Co znak wycina swym ostrzem.
  Zorro, Zorro, Zorro, Zorro, Zorro

 • hen-live

  Oceniono 5 razy -1

  Pan Prezydent Andrzej Duda sprowadził Ziobrę Zero poniżej zera.Tylko poniżej zera sprowadził tym samym posła z drabinki Jarosława Kaczyńskiego bo przecież Ziobro robi wszystko na polecenie prezesa PiS.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 5 razy -3

  Zdecydowanie na wyczucie minister to za slaby mandat do niezbednej kontroli spoleczenstwa nad sadami. Drogi Panie Jaroslawie Kaczynski pierwszy prezydent RP nie zwiazany z peerelowskimi sluzbami to wartosc sama w sobie, nalezy jesli wladza i chocby trzecia to jednak polityka zastosowac bardziej polityczne metody likwidacji wladzy politycznej ktora posiadla calkowta eksterytorialnosc wzgledem spoleczenstwa ktorym wlada. Coz ja jako obywatel moge przeciwstawic sedziemy wydajacemu wyroki w imieniu panstwa - nic, to Kafka zauwazyl iz to jedna z najgrozniejszych wladz, ktorej doprowadzony przed jej oblicze niewolnik nie moze nawet werbalnie skrytykowac.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX