Komentarze (174)
Biedroń bezbłędnie o tym, dlaczego nowy premier nie uwiedzie Brukseli. Zaboli
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • laudis2

  Oceniono 3 razy 3

  Czy na prawdę w Polsce trudno znaleźć kogoś mądrzejszego od konia?????

 • jg_gw

  Oceniono 3 razy 1

  >> Samą demokracją ludzie się nie najedzą. Ludzie mają tyle demokracji, że aż nie wiedzą co z nią robić! (m78k):

  ściśle biorąc, nie "mają", tylko mieli "tyle demokracji, że aż nie wiedzieli co z nią robić".

  Z demokracją główny problem jest taki, że trzeba umieć jej używać. A u nas najwyraźniej większość nie tylko nie chciała jej używać, ale, przede wszystkim, nie umiała i nawet nie wiedziała, do czego można jej użyć. Stąd cały ambaras.

  >> Jak z demokracji zaczną wynikać pieniądze dla ludzi, to będzie demokracja dla ludzi. (też ten sam mędrzec)

  Bez demokracji pieniądze pewnie powędrują do właściwych kieszeni po prostu.
  Ci, którzy jej nie chcieli i nie wiedzieli w czym może im pomóc, dostaną swoje "500+" i tyle. Czyli w zasadzie jak za PRL.
  Oby kurs PLN przynajmniej się utrzymał, to wtedy będą mogli przynajmniej nabyć flaszkę i powspominać demokrację.

 • semigetuza

  Oceniono 5 razy 1

  a ja mam do Pana Morawieckiego Seniora i do Pana Premiera malutkie pytanie. Jak to się stało, ze w czasach komuny Senior walcząc zajadle z systemem zdolal wyslac swego syna na studia do USA? Skad miał kase na studia syna, skoro caly czas poswiecal na walke /nieomalze zbrojna/ z ohydnym systemem? I jak się to stało, ze ten system, te komuchy zbrodnicze i odrazajace pozwolily Morawieckiemu Juniorowi do USA jechać, studiowac i paszport daly?
  Bo na mój rozum to się wszystko kupy nie trzyma i ktoś tu kogos w bambuko probuje zrobic

 • men_53

  Oceniono 4 razy 0

  Niestety, społeczeństwo odcina się nie tylko z ww powodów.
  Ważniejsze jest, że Ci, którzy w epoce "Solidarności" protestowaliby dziś są za granicą.
  I równie ważne jest, że wielu z tych, którzy odrzucają działania PiS w zakresie rozbioru państwa prawa nie chce też powrotu PO do władzy - bo była demokracja, ale były też skandaliczne wyroki sądowe, ogromny wyzysk najsłabszych grup pracowniczych, uprzywilejowanie wielu kast zawodowych, rozdawnictwo państwowego (naszego) majątku klerowi KK (mniejsze niż teraz, ale i tak ogromne), pozostawienie starszych nie mających pracy ludzi bez środków do życia (zwane reformą emerytalną), bezkarność przekrętów na ogromną skalę (uwłaszczenia, Amber Gold, tp.). Co gorsze obecny lider PO jest postrzegany jako twarzą i jednocześnie "gwarant" kontynuacji tej linii działania PO.

 • miksztal2354

  Oceniono 6 razy 0

  Premier Morawiecki to kacza szmata.

 • Oceniono 8 razy 0

  tak ten pan\pani\pano\ono by wszystkim się do dupy dobrał lepiej niż kaczor i komuna by się skończyła wielki wódz

 • m78k

  Oceniono 7 razy -1

  "Ta zmiana niewiele wniesie jeśli chodzi o wartości demokracji - mówił o nowym premierze prezydent Słupska Robert Biedroń w Poranku TOK FM."
  Samą demokracją ludzie się nie najedzą. Ludzie mają tyle demokracji, że aż nie wiedzą co z nią robić! A pieniędzy mają za mało! Kilka razy mniej niż w Niemczech! Demokracja jest dobra tylko wtedy, kiedy służy ludziom. A teraz służy tylko politykom. Jak z demokracji zaczną wynikać pieniądze dla ludzi, to będzie demokracja dla ludzi. Jest na to szansa pod rządami PiSu. Nigdy nie było na to szansy pod rządami doktrynerskich i głupich liberałów! Niech Biedroń przestanie pociskać debilne farmazony!

 • yacie

  Oceniono 7 razy -1

  Przecież on wie tylko co się dzieje w towarzystwach gejów a tak poza tym jest oderwany od rzeczywistości.

 • adamlubin

  Oceniono 6 razy -2

  Biedroń chce być jak J.Trudeau. I te złote myśli J.T. "Why I m Raising My Kids to Be Feminists"

 • saves

  Oceniono 16 razy -2

  Mam szacunek do Pana Biedronia. Tak właśnie powinni zachowywać się geje. Normalnie pracować, funkcjonować i działać w otaczającej ich przestrzeni. I przede wszystkim - nie podkreślać na każdym kroku swojej odmiennej orientacji seksualnej.Ta rozwydrzona hołota, biorąca udział w pedoparadach nie ma z takim zachowaniem nic wspólnego. Dlaczego nie potrafią pojąć, że szacunek do siebie wyrabia się tak, jak Pan Biedroń, a nie obwieszając się nadmuchanymi prezerwatywami i wsadzając pióra w doopę.

 • laborantkolaborant

  Oceniono 7 razy -3

  po miażdży, celnie, w punkt, uderza i wbija szpilę, analfabety czerskie mają nowe słowo: "bezbłędnie".
  dość dziwne, jak na jełopów niepotrafiących sklecić dwóch zdań bez rażących byków.

 • morgenroth

  Oceniono 11 razy -3

  Biedronia zaboli jak go pogonią z tego Słupska za rok - pewnie ze strachu nawet nie wystartuje

 • Marian Koniuszko

  Oceniono 7 razy -3

  Zaczynam rozumeic gdzie jest blad opozycji i dlaczego tak nisko sa w sondazach. Potencjalny wyborca musi utozsamiac sie z politykiem, na ktorego zaglosuje i tylko wtedy odda glos na niego. I nagle mamy wysyp myszek agresorek, homoseksualistow-celebrytow, chciwych politykow, ktorzy podnosili podatki.....A media opozycyjne od dupy strony , staraja sie wmowic wyborcom ze sa tacy jak Biedron......

 • brzmski

  Oceniono 13 razy -3

  zaboli?
  noo... nie poczuwam
  ja, w przeciwieństwie do inkryminowanego biedronia
  nie korzystam z wartości europejskich podawanych...
  pardonc, doodbytniczo

 • antyoportunista

  Oceniono 15 razy -3

  O przekręcie Siemoniaka z tablicami Mendeleyewa już było. Tylko po co Siemoniak chciał jeszcze kupić za takie pieniądze uziemione Caracale? Ale to cała Partia Obciachu...

 • antyoportunista

  Oceniono 21 razy -3

  Ten skowyt oderwanych od przywilejów i kasy jest iście uroczy. Kogo miało to zaboleć? Biedronia? Hi, hi... Uwielbiam ten postkomuszy jęk...

 • tornemorgren

  Oceniono 12 razy -4

  Po pierwsze, NIE MA czegoś takiego jak europejskie wartości. Nie ma i już. Pewien Francuz, tłumacz opowiadał mi, ze o tygodniowych zamieszkach pod Paryżem dowiedział się z polskiej TV. Przepraszam, gdzie tu wartości? W tej samej Francji zdejmują krzyż ze starego pomnika papieża w imię świeckości przestrzeni publicznej, jednocześnie akceptując pół dzielnicy ostentacyjnie walące czołem w asfalt. Europejskie wartości to słowo wytrych, wszyscy mówią - nikt nie widział.
  Tylko proszę bez komunałów typu demokracja, prawa człowieka, wolne sądy itd. bo pod tymi względami niczym się od reszty Europy nie różnimy. Sędziów w połowie krajów UE wybierają politycy, za to chyba nigdzie nie ma tak, że na adwokata możesz poskarżyć się wyłącznie do jego kolegów po fachu.
  A pan Żakowski jest kim? Tituszką, politrukiem czy idiotą?

 • haen2010

  Oceniono 10 razy -4

  Biedroń to niech najpierw wygra miażdżąco wybory w Słupsku zanim wystartuje do pałacu na Krakowskim. Miażdżąco oznacza 2/3 w pierwszej turze. Wtedy uwierzę w jego aspiracje. Bo obserwując jego karierę od wielu lat uważam. że facet jest gładki i cholernie cwany. Pomijam jego orientację, która swego czasu przysporzyła mu tyle popularności wyłącznie za sprawą Palikota. I jak się z nim później obszedł. Jak typowy homoś dla hetero.

  Jestem zdania, że w Słupsku wygrał wybory wyłącznie dzięki braku alternatywy dla mieszkańców na okropne dziadostwo rządów kościelnych solidaruchów. Niech za rok pokaże czego dokonał oprócz jeżdżenia po różnych imprezach i mediach. W głosowaniu.

 • america_n_beauty

  Oceniono 10 razy -4

  Biedroń - dorosły facet o mentalności Piotrusia Pana.. widziałem wywiad z nim w samochodzie onetu, toż jego poglądy to znajomość funkcjonowania państwa na poziomie gimnazjum w połączeniu ze stwierdzeniami Paolo Coelho... Polityk bardzo udanej figury :)

 • swobodan1

  Oceniono 15 razy -5

  Robert Biedroń premier Morawiecki nie uwiedzie Brukseli gdyż nie jest gejem !

 • ubudubu4

  Oceniono 11 razy -5

  Ależ szczujnia w Tok FM zawiedziona że Biedroń nie pluł po PIS-ie.....
  Nieudacznicy z PO łączcie się!!!

 • patriot.wr

  Oceniono 23 razy -5

  Już mu rura zmiękł, już inaczej gada,, jak zobaczył, że nie ma szans na reelekcję!

 • saves

  Oceniono 21 razy -5

  "Nie powtarzaj się. Przed chwilą dodałeś komentarz o tej samej treści"

  Nie, nie dodałem. Czekam, aż admin go odbierze z Mysiej 5. Znaczy się, z Czerskiej 8/10.

 • laudis2

  Oceniono 8 razy -6

  Oj, biedruń , biedróń czy jak tam.........????

 • 2bxornot2b

  Oceniono 10 razy -6

  Pieniadze za niepodleglosc i suwerennosc zgnily deal ugruntowujacy w Polsce peerelowskie status quo, wybieram niepodleglosc wbrew rodzimym szczurom gotowym opluwac Polske.

 • darek.1306

  Oceniono 18 razy -6

  a pewnie ze nie uwiedzie wszak morawiecki jest jednym z niewielu co nie uderza w śline z durnowatym junkersem.Biedron zapewne by uwiódł

 • Oceniono 11 razy -7

  "Premier Morawiecki rzeczywiście mówi ładnie w języku angielskim. Ale w Brukseli trzeba mówić językiem wartości europejskich.. "
  Znaczy w jidysz ?

 • kirdan1

  Oceniono 21 razy -7

  Wypowiedzi Biedronia są bardzo charakterystyczne dla lewicowych "obrońców demokracji". Przecież owe prawybory to najbardziej konsekwentnie realizowana idea demokratyczna - niech ludzie się zgłaszają i wybierają zamiast tego by taki czy inny Prezes Partii wskazywał kto ma być na liście. Ale tu okazuje się, że nie sama idea demokratyczna interesuje Roberta Biedronia. Obawia się on bowiem, że w wyniku prawyborów do władzy dojdą "populiści" i "radykałowie". To dalekie odbicie PRL-owskiego: "Idea jest doskonała, tylko społeczeństwo niedojrzałe". Okazuje się więc, że Biedronia interesują tylko takie mechanizmy demokratyczne, które doprowadzają do miłych mu efektów. Inne są skażone "populizmem" (słowo to zacznie być niedługo uniwersalne i na wszelkie okazje, niemal jak "faszyzm") i nie warte poparcia. Ot, demokrata! :-D

 • Jan Staszic

  Oceniono 30 razy -8

  Biedron to nie jest ktos z kogo opinia licza sie polacy :)
  Facet nie ma szans na druga kadencje w slupsku i znajac zycie bedzie startowal do europarlamentu bo go ciagnie do brukselskiej teczy...

 • Oceniono 24 razy -8

  Nie jestem zwolennikiem PiS, ale czy Polska za czasów rządów poprzednich ekip, miała kiedyś dobrą opinię w Brukseli, Berlinie czy w Paryżu? Nie mówię tutaj o tej kwestii, że nasz kraj miał i dalej ma opinię dostarczyciela taniej siły roboczej, miejsca gdzie można wysłać najgorszy syf, przy którym nawet kał jest niczym kawior, a Polak i tak to kupi i jeszcze będzie się cieszył, że ma "chemię z Niemiec". Polacy, ale nie tylko Polacy to kategoria podludzi w Europie, do nas wysyła się najgorsze towary, których żaden Europejczyk nie tyle, że nie kupi bo to jest oczywiste. On nawet na nie nie spojrzy. Polak weźmie bez wahania i jeszcze zapłaci więcej niż przeciętny Niemiec - przykład sieci sklepów Lidl. Pomijam już kwestię wartości nabywczej pensji przeciętnego Polaka i Niemca. W Polsce 5% zarabia tyle ile wynosi najniższa Niemiecka emerytura - 5 tys. zl. I jedyne co nam pozostaje to słuchanie o wspólnych wartościach europejskich oraz o tym, że będziemy zarabiać tak jak Niemcy... tyle, że za nieco ponad 80 lat, czyli w XXII wieku :) Nikt z nas tutaj czytających i piszących nie będzie mógł tego zweryfikować. Podobne opinie można było usłyszeć na początku przemian ustrojowo-gospodarczych zapoczątkowanych w 1989 roku, że jeszcze pół roku, rok no może dwa lata i będziemy żyć jak przeciętni Europejczycy. Jak wyszło każdy widzi...

 • saves

  Oceniono 33 razy -9

  Lista wartości europejskich:
  1. Tłamszenie samostanowienia krajów członkowskich.
  2. Popularyzacja homoseksualizmu
  3. Nowomowa zwana poprawnością polityczną
  4. Siłowe narzucanie decyzji Brukseli krajom członkowskim.
  5. Wtrącanie się w politykę wewnętrzną członków.
  6. Szantaż ekonomiczny
  7. Bezmyślne otwieranie granic na imigrację.
  8. Niszczenie wiary chrześcijańskiej i zastępowanie jej albo islamem, albo ateizmem.
  O czymś zapomniałem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX